سایت در دست طراحی مجدد است

در دنیای امروز، زیبایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین خاطر آکادمی های مختلفی در این زمینه و به خصوص در زمینه آرایش دائم (تاتو) و نیمه دائم فعالیت می کند که بسیار شناخته شده هستند و اعتباری در سطح بین المللی دارند از جمله این کمپانی ها به نام:

  • بایوتاچ (Biotouch)
  • Rejuvi
  • Iwi
  • Phi-academy
  • Goochie
  • Mastor s

از بین کمپانی های بالا Phi-academy محبوبت ترین و فعالترین در زمینه تاتو است که بسیار مورد توجه از هر سمت جهان قرار گرفته است.

داستان پیدایش آکادمی فی

 در این مقاله قصد داریم شما را با زندگی نامه شخصی آشنا کنیم که موسس برند آکادمی فی است .آقای برانکو بابیک.

 آکادمی فی چیست ؟

 آکادمی فی یکی از مطرح ترین موسسات آموزش و ارائه خدمات آرایش دائم در جهان است که توسط آقای برانکو بی بیک تاسیس شده است . علت نامگذاری فی ، نسبت طلایی درواقع همان عدد 1.618 می باشد، که در طراحی و قرینه سازی صورت افراد بکار می رود. دفتر مرکزی آکادمی فی (Phi Academy) در بلگراد صربستان قرار دارد. این آکادمی توسط برانکو بابیک(Branko Babic) تاسیس شده است. این آکادمی بواسطه ابداع روش های جذاب در زمینه های مختلف نظیر فیبروز ابرو (Phibrows) برای هاشور و سایه ابروها، فی کانتور (Phicontour) برای تاتو و سایه خط چشم و همینطور تاتو خط لب، فی ریمووال (Phiremoval) برای پاک کردن تاتو بدن و هاشور ابرو به سرعت در سراسر دنیا معروف شد و دوره ها و مدارک این موسسه با استقبال فعالان این حوزه مواجه شد. از معروفترین روش های ابداعی این آکادمی، متد فیبروز ابرو است که بسیار پر متقاضی و پرطرفدار است، بطوریکه امروزه آموزش میکروبلیدینگ فیبروز و ارائه مدرک رسمی فیبروز از برترین امتیازهای هر مرکز میکرو ابرو محسوب می شود. آکادمی فی در کشورهای مختلفی نظیر آمریکا، آلمان ، روسیه ، اتریش و … دفتر دارد. 

فی آکادمی ( PHIACADEMY )

 از طریق نسبت‌های تقاطع طلایی زیبایی ایجاد می‌کنند. با توجه به زندگی مدرن، مطالعات ما به گونه ای طراحی شده که از اتلاف زمان با ارزش شما جلوگیری شود و حداکثر نظارت و اطلاعات موجود بصورت همزمان در اختیار شما قرار گیرد، ما این را میدانیم که اگر مواد بصورت قسمت های کوچک تقسیم شوند و اموزش داده شوند یادگیریش برای شما راحتتر است.  

برانکو بابیک کیست ؟ 

آقای برانکو بابیک متولد 11 سپتامبر 1950 کشور صربستان و بازیکن فوتبال در تیم های باشگاهی ورزشی یوگوسلاوی و بلژیک طی سال های دهه 1970 بوده. سپس بعنوان مربی فوتبال نیز تا سال 2014 فعالیت داشته. با تیم بودوچنوست پودگوریتسا قهرمان لیگ اول مونته نگرو سال 2007 شد. او همچنین با تیم وویودینا قهرمان جام حذفی صربستان در فصل 2013 شد. سپس آقای برانکو بابیک با تاسیس آکادمی فی فعالیت حرفه ای خود را در عرصه صنعت زیبایی آغاز کرد.ابتدا فعالیت در حوزه فیبروز ، میکرو نیدلینگ و میکرو بلیدینگ. با گذشت زمان و توسعه خدمات در حال حاضر انواع خدمات زیبایی شامل، فیبروز، فیبرایت، فیکانتور، فیلینگز، فیرموال ،فیلشس، فیلشس لیفتینگ، فیسکالپ، فیلیزر، فیحنا، فی انجکشن، فی نیلز، فینس، بولدبروز، فیهر. 

برانکو بابیک رهبر صنعت آرایشی 

برانکو بابیچ امروزه به عنوان رهبر معنوی صنعت آرایشی شناخته می شود. او به عنوان شخصیت سال در United British Expat انتخاب شد تا از او به خاطر اخلاق کاری شگفت انگیز و حرفه ای بودنش که کسب و کار Phiacademy را زنده نگه داشت تشکر کند. آرایش دائمی، میکروبلیدینگ، میکرونیدلینگ و سایر روش‌های زیبایی که کمبودهای طبیعی را برطرف می‌کنند و زیبایی را بهبود می‌بخشند در دهه اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند. آقای بابیک متخصص در شکل‌ها و کانتورینگ است، روی موقعیت و طرحی تمرکز می‌کند که به بهترین وجه با نوع صورت یا بدن مشتری مطابقت دارد تا اطمینان حاصل کند که عمل زیبایی تا حد امکان طبیعی است. در ویدیوی برانکو بابیچ “داستان درباره فی” او در مورد طراحی علمی ثابت شده PhiAcademy صحبت می کند، در مورد توضیح این واقعیت که همه چیز در آفرینش و طبیعت همیشه از همان نسبت های جهانی استفاده می کند تا برای چشم انسان زیبا باشد. همه چیز از اینجا شروع شد، نسبت طلایی را کشف کنید. 

آکادمی فی در ایران 

به دلیل تحریم های موجود آکادمی فی در ایران شعبه رسمی ندارد . تلاش بر آن است که بصورت رسمی و با قراردادهای مجاز کلیه خدمات آکادمی در ایران ارایه شود و مقدمات این کار قبلا در تهران انجام شده است و با توجه به سخت گیری هایی که در مشهد وجود دارد یکی از شروطی که آکادمی فی بصورت کامل همکاری خودرا در ایران انجام خواهد داد داشتن شعبه مرکزی در مشهد بوده که این درخواست از سوی کمپانی بصورت غیر رسمی در نمایشگاه سال 2020 از جمع شرکت کنندگان ایرانی خواسته شد . در حال حاضر متخصصین بطور موازی در بعضی شهر ها در حال همکاری با این کمپانی هستند ولی بطور کامل و رسمی هیچگونه قراردادی در هیچ جای ایران منعقد نشده است . آکادمی فی دکتر الهام اعتمادی با همکاری جمعی از متخصصین حوزه زیبایی بزودی در مشهد پایه ریزی میشود و خانم دکتر الهام اعتمادی بعنوان نماینده ی رسمی سالن های زیبایی و مربی مستر شروع به فعالیت خواهند نمود