سایت در دست طراحی مجدد است

پاک کردن و ریموو تتو مورد تایید آکادمی فیبروز مشهد

ریموو ابرو چطور انجام می‌شود؟

 

ریموو ابرو چطور انجام می‌شود؟

برای افرادی که از ظاهر تاتوی انجام شده ابروی خود ناراضی هستند چه راهکارهایی وجود دارد؟ آیا روش جدیدی برای اصلاح فرم ابروها یا برطرف کردن تاتوی قبلی آنها وجود دارد؟ ریموو ابرو چه روشی است و چگونه انجام می‌شود؟ آیا پاک کردن تاتو ابرو عوارضی هم به همراه دارد؟ باید بگوییم  امروزه تکنیک‌های زیادی برای زیباتر شدن و رفع نواقص ابرو وجود دارد، که یکی از این تکنیک‌ها تاتوی ابرو است.

برخی از خانم‌ها بعد از انجام تاتو ابرو به دلیل ناقص بودن و یا قرینه نبودن دو ابرو پشیمان می‌شوند و می‌خواهند آن را پاک کنند. از این رو آنها به سراغ روش ریموو ابرو می‌روند؛ که در اصل روشی برای پاک کردن تاتوی ابرو به شمار می‌رود و برای انجام این کار می‌توان حتی از اسید میوه نیز استفاده کرد. کار اصلی این روش آن است که رنگدانه‌ها را از زیر پوست بیرون می‌کشید.

در واقع با این روش تاتوها توسط محلول اسید میوه از روی پوست خارج شده، یا به رنگ خاکستری کم رنگ تبدیل می‌شوند. اگر رنگ به طور کامل خارج شود دیگر نیازی به ملانین سازی نخواهد بود. ولی اگر کمرنگ باشد در ترمیم بعدی از رنگ‌دانه سازی استفاده خواهد شد. در کل می‌توان بیان کرد که ریمو با روش‌هایی که طی آن با یک روش شیمیایی یا فیزیکی رنگ تاتو ابرو تجزیه می‌شود و یا با مواد خاص پوشانده می‌شود، صورت می‌پذیرد.

 

انواع روش‌های ریموو ابرو

برای ریموو ابرو روش‌های گوناگونی وجود دارد، روش‌هایی مثل جراحی، لیزر، منجمد کردن، لایه‌برداری عمیق پوست و… که هر یک از این روش‌ها مقرون به صرفه‌ و مطلوب هستند. تاتو ابرو امکان دارد پاک نشود و ریموو روی برخی از تاتوها تاثیری نداشته باشد. اما ساده‌ترین و همچنین کم هزینه‌ترین روش استفاده از ماده پاک کننده ابرو است، که به دو دسته ضعیف و قوی در بازار موجود هستند.

ماده‌های ریموو ابرو که ضعیف هستند، اصولا غلیظ و ژله‌ای بوده و پاک کننده‌های قوی به شکل آبکی و مایع  هستند. به طور کلی باید بگوییم کاربردی‌ترین روش پاک کردن ابروهای تاتو شده، استفاده از سوزن سه سر گرد است. روش استفاده از آن به این طریق است که اول خراش سطحی تا زمانی که خون دیده شود، بر روی ابروها ایجاد می‌شود، سپس با میکرو مواد ریموور بر روی آن قرار داده می‌شود.

از آنجایی که مواد ریموو ابرو اسیدی هستند، نباید سوزن به تشتک زده شود. این روش را باید سه بار تکرار کرد و برای هر بار فشار دست کمی بیشتر شود. نکته‌ای که باید در مورد ریموو تاتو در نظر داشت این است که محلول ریمو بسیار خطرناک است و اگر زیر نظر متخصص، فرآیند ریموو صورت نگیرد و فرد تجربه کافی نداشته باشد و یا اینکه دقت کافی نداشته باشد امکان گود کردن، اسکار و یا حتی گوشت اضافه درآمد در آن قسمت ممکن خواهد بود.

 

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011


پاک کردن تاتو ابرو با روش لیزر

ریموو ابرو با لیزر یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌توان معرفی کرد. البته این روش به خاطر این که بسیار حساس است و برای این کار احتیاج به داشتن علم و تخصص و تجربه کافی وجود دارد، باید حتما در مطب و تحت نظر پزشک انجام شود. لیزر به این صورت است که از طریق تکه تکه کردن رنگدانه‌ها در پوست و حتی بدون ایجاد زخم می‌توان اقدام به پاک شدن تاتو کرد. تعداد جلسه‌هایی که برای این روش در نظر گرفته می‌شود حدودا ده جلسه است.

دستگاه لیزری که برای پاک کردن تاتو استفاده می‌شود شامل Q-suitched است. همچنین دستگاه‌های لیزر دیگر نیز مثل  co2 و اربیوم نیز وجود دارند که به عنوان لایه بردار به حساب می‌آیند و همینطور جلسه‌های کمتری برای ریموو احتیاج دارند. برای پاک کردن ابرو تاتو شده با لیزر باید افراد یک سری نکات را در نظر داشته باشند.

آنها نباید به مدت یک ماه قبل از ریموو ابرو سولاریوم رفته باشند. همچنین باید بیان کنیم که برای محو کردن تاتو با این روش، تقریبا ۵ الی ۲۰ جلسه نیاز خواهد بود، که در برخی مواقع پس از جلسه‌های متعدد ریمو با لیزر هم، امکان دارد تاتو کاملا از بین نرود و از شکل اصلی تاتو به شکل هاله روح مانند از رنگ تاتو به نظر برسد. البته اگر این فرایند زیر نظر بهترین پزشک در معتبرترین کلینیک انجام شود، مسلما می‌توان انتظار یک نتیجه مطلوب را داشت.

پاک کردن تاتو ابرو با روش‌های خانگی

در کنار روش‌های مدرن برای ریموو ابرو، برخی روش‌های خانگی نیز وجود دارند که یک راه مقرون به صرفه برای از بین بردن تاتو به نظر می‌رسند. ولی آیا روش خانگی برای پاک کردن تاتو جواب می‌دهد؟ روش‌های خانگی مثل پاک کردن ابرو به وسیله نمک به این صورت که اسکراب نمک را با روغن زیتون یا نارگیل می‌توان تهیه و بر روی محل ماساژ داد، بیشتر باعث لایه برداری می‌شود. اما نمی‌توانیم آن را یک روش مطمئن برای ریموو کردن ابرو در نظر بگیریم.

همچنین روش ریموو با استفاده از روغن اسطوخودوس، که یکی از تاثیرات این گیاه ضدعفونی کننده و تامین کنندگی سلامت پوست است نیز، برای پاک کردن ابرو استفاده می‌شود. این گیاه از خاصیت روشن کنندگی نیز برخوردار بوده و تنها می‌تواند به صورت موقت تاتو را کمرنگ کند. پارک کردن ابرو با آبلیمو یا سرکه سیب که در طب سنتی از سرکه سیب به دلیل خاصیت ضد باکتریایی و پاک کنندگی برای از بین بردن سلول‌های مرده پوست استفاده می‌شود نیز، یک راهکار دیگر است.

در ریموو ابرو به روش خانگی باید ابتدا دانست که جوهر تاتو در لایه میانی پوست تزریق شده است یا خیر. در غیر این صورت دسترسی و نفوذ به جوهر از طریق سطح پوست ممکن نخواهد بود. استعمال کرم و یا مواد طبیعی مثل نمک، آبلیمو، سیر و…  تنها بر روی پوست تاثیر گذاشته و پوست را کدر می‌کند و طور موقت تاتو کم رنگ‌تر دیده می‌شود در نتیجه روش‌های پاک کردن تاتو از طریق روش‌های خانگی بی‌فایده هستند.

عوارض پاک کردن تاتو از روی ابرو

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که آیا ریموو ابرو عوارضی هم دارد؟ باید بگوییم زمانی که ریموو با روش‌های بالا انجام شود، پوست در معرض عفونت قرار می‌گیرد و دچار زخم می‌شود. از این رو احتمال بروز برخی عوارض بر روی پوست وجود خواهد داشت.

برخی عوارض بعد از پاک کردن تاتو ابرو با لیزر نیز ممکن است بروز کند که این عوارض می‌توانند شامل برفکی شدن، تاول زدن، پوسته پوسته شدن، خارش و همینطور سفید شدن موهای ناحیه ابرو شود. البته این نوع عوارض‌ به صورت موقت بوده و بعد از مدت کوتاهی از بین می‌روند. ولی در صورت طولانی شدن این گونه عوارض حتما باید به پزشک مراجعه کرد.

همچنین استفاده از محلول‌های ریموو که با دستگاهی مثل قلم تاتو، محلول به زیر لایه پوست تزریق می‌شود نیز، ممکن است دارای عوارضی باشد. عوارضی همچون قرمز شدن، ایجاد گودی، گوشت اضافه، عفونت و یا حتی پررنگ تر شدن تاتو. بهترین راهکار برای جلوگیری از بروز این نوع مشکلات، مراجعه به بهترین پزشک در معتبرترین کلینیک خواهد بود.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *