سایت در دست طراحی مجدد است

شیدینگ لب ساکورالیپس

ساکورالیپس چیست؟

ساکورالیپس چیست؟

 

ساکورالیپس چیست؟

در مورد ساکورالیپس به عنوان یکی از جدیدترین تکنیک‌های شیدینگ لب چه می‌دانید؟ آیا می‌دانید این روش شیدینگ چه جذابیتی دارد؟ نام ساکورا برگرفته شده از یک واژه ژاپنی به معنای شکوفه‌های درخت گیلاس است. شکوفه‌های درخت گیلاس در کشور ژاپن از جذابیت فوق‌العاده‌ای برخوردارند و نوع رنگ گلبرگ‌های آن به خوبی می‌تواند جلب توجه کند.

قسمت خارجی این گلبرگ‌ها به رنگ صورتی روشن بوده و قسمت داخل آن صورتی تیره است. از آنجایی که در این نوع شیدینگ لب نیز از این نوع ترکیب رنگ استفاده می‌شود، به نام ساکورا شهرت یافته است. افرادی که اقدام به ساکورای لب‌های خود می‌نمایند، جذابیت و جلوه بیشتری را بر روی لب‌های خود مشاهده خواهند کرد. دقیقا هم به همین دلیل، امروزه این روش بسیار پرطرفدار بوده و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

 


در حالت معمول افرادی که از لب‌هایی با حالت متوسط یا بزرگ برخوردارند، به سراغ روش ساکورالیپس می‌روند. زیرا این نوع شیدینگ جلوه زیباتری به لب‌های آنها بخشیده و زیبایی لب‌ها را افزایش می‌دهد. همچنین کسانی که علاقه دارند لب‌های خوش‌رنگی همچون کالباسی، صورتی، گلبهی و… داشته باشند می‌توانند با اطمینان این روش را انتخاب کنند.

ممکن است برای کسانی که لب‌های کوچک و خطی دارند این سوال پیش آید که آیا روش ساکورا برای آنها هم مناسب است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. به این دلیل که در این روش از هیچ گونه خط لب دائم استفاده نمی‌شود. اگر اینگونه افراد از این روش استفاده کنند لب‌های آنها کوچکتر دیده می‌شود. پس این دسته از افراد بهتر است این روش آرایش دائمی را انجام ندهند.

 

انواع روش‌های ساکورالیپس لب

به طور کلی می‌توانیم بیان کنیم که روش جدید شیدینگ لب در سه تکنیک متنوع انجام می‌شود که هر یک از این تکنیک‌ها دارای جلوه و جذابیت خاصی هستند. از جمله:

اولین تکنیک، ساکورای لب به سبک الماس یا دیاموند است. در این روش تمامی قسمت‌های داخلی لب تاتو شده و همچون الماس می‌درخشد. در حالی که دیگر قسمت‌های لب تیره‌تر بوده و از جلوه کمتری نیز برخوردارند.

دومین تکنیک، ساکورای لب به سبک یاقوت است. در این روش تمامی قسمت‌های داخلی لب که به شکل بیضی است، نسبت به دیگر قسمت‌های اطراف لب تیره‌تر می‌شود. می‌توانیم بگوییم این روش شیدینگ لب جلوه فوق‌العاده‌ای به لب‌ها می‌بخشد.

سومین تکنیک، ساکورای لب به سبک تورمالین است. در این روش معمولا لب بالایی را نسبت به لب پایینی روشن‌تر شیدینگ نموده و قسمت‌های داخلی آن را تیره‌تر می‌کنند. به همین دلیل هم لب‌ها زیبایی بیشتری به دست می‌آورند.

تمامی این تکنیک‌های ساکورالیپس باید با دقت و حساسیت بالایی انجام شوند که زیبایی فوق‌العاده‌ای به لب‌ها ببخشند. به همین دلیل نیز افرادی که تمایل دارند اقدام به ساکورای لب‌های خود نمایند، بهتر است به شیدینگ‌کار متخصص مراجعه نمایند. در غیر این صورت ممکن است هزینه بالایی صرف کرده و به نتیجه مناسب دست نیابند.

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 

مراقبت‌های بعد از روش ساکورا

همیشه افرادی که به دنبال انجام آرایش‌های دائمی هستند، این نکته را نادیده می‌گیرند که باید برخی مراقبت‌های خاص را رعایت کنند؛ تا بتوانند بهترین نتیجه را از انجام آرایش مورد نظر به دست آورند.

اگر این دسته از افراد به آرایشگر حرفه‌ای مراجعه نمایند، ایشان مراقبت‌های لازم بعد از شیدینگ لب و ساکورا را به ایشان بیان خواهد نمود.

مهمترین مراقبت‌های بعد از ساکورالیپس که باید توسط افراد متقاضی رعایت شود، عدم شستشوی لب‌ها به مدت ۳ روز است. همچنین ممکن است فرد بعد از ساکورا با مشکلاتی همچون خارش مواجه شود که به هیچ عنوان نباید لب‌های خود را بخارانند. علاوه بر آن افرادی که اقدام به انجام این روش آرایش می‌نمایند باید تا جای ممکن از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنند.

آنها نباید به مدت چند روز به استخر یا سونا رفته و یا در آب قرار گیرند. تمامی این کارها منجر می‌شود تا فرد بعد از انجام ساکورالیپس با مشکلات زیادی مواجه شود. پس برای جلوگیری از بروز عوارض ساکورا، بهترین روش رعایت تمامی مراقبت‌هایی است که توسط آرایشگر به فرد گفته می‌شود.

نکته دیگری که باید در مورد مراقبت‌های بعد از انجام ساکورا مد نظر قرار داد، استفاده از پمادهای خاصی است که توسط آرایشگر به فرد معرفی می‌شوند و روند بهبود ساکورا را افزایش می‌دهند.

از آنجایی که ساکورالیپس یکی از تکنیک‌های شیدینگ لب به حساب می‌آید ضروری است بعد از انجام این روش تمامی مراقبت‌های یاد شده رعایت شود.

رعایت این مراقبت‌ها بعد از انجام روش‌هایی زیبایی لب باعث می‌شود مشکلی برای زیبایی صورت ایجاد نشده و همچنین ماندگاری ساکورا نیز بر روی لب بیشتر گردد. پس توجه به این مراقبت‌ها باید جدی گرفته شود.

 

 


هزینه انجام ساکورای لب چقدر است؟

همیشه مهمترین فاکتور برای انجام برخی روش‌های درمانی و زیبایی، بررسی میزان هزینه آن است.

افراد بسیاری که به سراغ انجام هر یک از این روش‌ها می‌روند نیاز دارند تا ابتدا در مورد عوامل موثر در هزینه ساکورالیپس اطلاعات کسب کنند. از مهمترین مواردی که میزان هزینه انجام این کار را تعیین می‌کند، باید به مهارت و تخصص آرایشگر اشاره کنیم.

آرایشگران تازه کار معمولا هزینه کمتری برای ساکورا از مشتریان خود دریافت می‌کنند تا رضایت آنها را جلب کنند.

اما این مسئله منجر نمی‌شود که انجام کار آنها با مهارت و دقت بالایی باشد. به همین دلیل نیز بعد از مدت زمان کوتاهی، فرد باید مجددا برای تمدید شیدینگ لب به آرایشگر مراجعه نموده و هزینه دیگری بپردازد.

پس افرادی که تمایل دارند بهترین نتیجه را از ساکورالیپس دریافت کنند بدون این که هزینه بالایی بپردازند، بهتر است نزد آرایشگر حرفه‌ای و باتجربه‌ای روند.

نکته دیگری که تعیین کننده هزینه ساکورای لب است، نوع مواد اولیه‌ای است که آرایشگران استفاده می‌کنند. هر چه نوع مواد اولیه از کیفیت بیشتری برخوردار باشد و مدت ماندگاری ساکورا را بیشتر کند، نیاز به پرداخت هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.

به همین دلیل ممکن است هر آرایشگری بسته به این عوامل، هزینه متفاوتی از مشتریان خود دریافت کند. در نهایت افرادی که تمایل دارند از روش‌های آرایش دائمی استفاده کنند، بهتر است حتما به مراکز معتبر مراجعه نموده و نزد فرد متخصص و باتجربه آرایش شوند.

با این کار از بروز هرگونه مشکلی در آینده بر روی چهره خود جلوگیری کرده و بهترین نتیجه را نیز دریافت خواهند نمود.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *