سایت در دست طراحی مجدد است

خط لب دائم و کانتور و شیدینگ لب زیبا

شیدینگ لب چیست و چگونه انجام میشود

 

همه چیز در مورد شیدینگ لب

شیدینگ لب یا تاتو لب یکی از بهترین روشهایی است که می توان زیبایی چهره را چندین برابر نمود. در روزگاری که بیشتر خانم ها به دنبال زیباتر شدن بدون آرایش هستند، ما شاهد رونق انواع روش های زیباسازی چهره هستیم. تاتو بر روی قسمت های مختلف صورت، نیاز این دسته از خانم ها را برای زیباتر کردن صورت برطرف کرده است.

امروزه با روش تاتو خط لب، تاتو رژ دائمی لب، تزریق ژل و … بدون آنکه نیاز به آرایش روزانه بر روی صورت باشد، می توان به زیبایی خاص رسید. تاتو بر روی قسمت های مختلف صورت، آرایش بسیار زیبا و ملایم را ایجاد می کند که در زیبایی بیشتر چهره تاثیرگذار است. خانم هایی که زمان کافی برای آرایش کردن ندارند، می توانند از این روش ها استفاده کنند.

شیدینگ لب با تغییر در رنگ لب به زیباتر شدن آن کمک می کند. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که تاتو لب نیز همچون روش های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن یک روز دائمی نیست. بلکه تنها برای مدت زمان کوتاهی می تواند زیبایی را به چهره بخشیده و منجر به جذابیت آن شود. پس برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را در این مدت زمان کوتاه به دست آورید، بهتر است به افراد متخصص برای تاتو لب مراجعه کنید.

 

شیدینگ لب به چه صورت انجام می شود؟

همانطور که انتخاب هر یک از روش های زیباسازی صورت نیاز به مراحل خاصی دارد، باید بگوییم تاتو لب نیز باید به صورت ویژه و خاص انجام شود. در این روش برای پررنگ کردن و تقویت رنگ طبیعی لب ها، باید از دستگاه شیدینگ استفاده کرد. این دستگاه سوزن های مخصوصی دارد که رنگ مناسب را به بافت لب تزریق می نماید.

افراد برای آنکه از عدم حساسیت نسبت به رنگ های شیدینگ لب اطمینان حاصل کنند، ابتدا بهتر است تست حساسیت انجام دهند. پس از آن با طی کردن مراحل زیر، می توانند به چهره ای خاص و زیبا دست یابند.

مرحله اول: انتخاب رنگ

اولین مرحله برای تاتو لب، انتخاب رنگ است. این مرحله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا در صورتی که رنگ انتخابی مناسب لب نباشد، می تواند تاثیر منفی بر روی چهره بگذارد. از این رو رنگی که برای شیدینگ انتخاب می شود، باید با رنگ طبیعی لب و تناژ پوست سازگار باشد.

مرحله دوم: قرینه سازی لب ها

افراد بسیاری وجود دارند که تصور می کنند لب های قرینه ای دارند. اما زمانی که برای شیدینگ لب مراجعه می کنند، متوجه نامتقارنی بر روی لب های خود می شوند. لازم است شخصی که تاتو لب انجام می دهد این نکته را با دقت بررسی نماید. پس از آنکه ایشان عدم قرینه بودن لب ها را برطرف نمود و لب ها را به فرم دلخواه تغییر داد، می تواند شیدینگ را آغاز کند.

مرحله سوم: بی حس کردن لب

پیش از آغاز شیدینگ لب، لازم است لب بی حس شود. برای این کار اصولا از داروهای تزریقی، ژل های بی حس کننده و یا کرم های بی حسی استفاده می شود. این که لب ها تا چه مدت بی حس می شوند، بسته به ماده ای که استفاده می شود می تواند متغیر باشد. اما اصولا بی حسی بین ۲۰ تا ۴۰ دقیقه بعد از استفاده بر روی لب ها تاثیر می گذارد. پس از آن می توان تاتو لب را آغاز کرد.

مرحله چهارم: آماده کردن دستگاه شیدینگ

در مرحله آخر باید دستگاه تاتو را بسته به رنگ انتخابی تنظیم کرده و آماده ساخت. لازم است در نظر داشته باشید که در این مرحله نیاز است نوع سوزن و اندازه آن متناسب با نوع شیدینگ انتخاب شود. پس از آن سوزن بر روی دستگاه قرار گرفته و تاتو لب آغاز می شود.

 

 

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011


آیا شیدینگ یا تاتو لب معایبی هم دارد؟

به طور کلی افرادی که برای زیبایی بیشتر چهره خود به سراغ این روش ها می روند، با برخی عوارض و معایب نیز روبرو خواهند شد. اما اگر شیدینگ زیر نظر یک فرد متخصص انجام شود، مسلما میزان عوارض ناشی از تاتو لب کاهش چشمگیری خواهد داشت. اما اگر تاتو لب زیر نظر یک فرد کم تجربه انجام شود، ممکن است فرد با مشکلاتی همچون ورم لب، قرمزی لب، پوسته پوسته شدن لب و در برخی موارد نادر دچار عفونت در بافت لب، تب و لرز و احساس سردرد شود.

البته باید در کنار این معایب، به مزایای شیدینگ لب نیز اشاره کنیم که منجر شده است تا بسیاری از مردم جهان تمایل به انتخاب این روش زیباسازی صورت داشته باشند. از جمله:

اصلاح کردن فرم لب

شاداب تر شدن و جوان تر نشان دادن چهره

اصلاح یا تغییر رنگ لب ها

برجسته تر کردن لب ها و حفظ حالت طبیعی آن

برطرف کردن مشکلات و ایرادات لب ها

می توان شیدینگ لب را برای مدت ۶ تا ۱۰ ماه بر روی لب ها مشاهده کرد. البته اگر فرد هر ماه برای ترمیم تاتو لب خود به پزشک مراجعه کند، می تواند مدت ماندگاری آن را بیشتر نماید.

چه کسانی می توانند شیدینگ انجام دهند؟

تمام افرادی که به زیبایی بیشتر چهره خود اهمیت می دهند، می توانند اقدام به تاتو لب نمایند. اما برخی از افراد که از شرایط ویژه ای برخوردارند، مسلما کاندید بهتری برای انجام این روش آرایش دائمی خواهند بود از جمله:

افرادی که زمان کافی برای انجام آرایش چهره و لب های خود ندارند.

افرادی که از لب های ظریف و نازک برخوردارند. آنها با شیدینگ لب به برجسته تر شدن و بزرگتر شدن لب های خود کمک خواهند نمود.

افرادی که از لب های قرینه برخوردار نیستند و یا بر روی لب های خود لکه و زخم دارند. می توانند با تاتو لب این ایرادات را پوشانده و به اصلاح فرم لب های خود کمک شایانی نمایند.

افرادی که از لب های بی رنگی برخوردارند، می توانند با شیدینگ رنگ طبیعی بر روی لب های خود ایجاد کرده و به زیبایی بیشتر لب های خود کمک کنند.

خانم هایی که شیدینگ لب را برای جذابیت بیشتر چهره خود انتخاب می کنند، لازم است هر ۶ تا ۸ ماه به پزشک مراجعه کرده و مجددا تاتو لب های خود را ترمیم کنند. در غیر این صورت برای مدت زمان کوتاهی این رنگ بر روی لب های آنها باقی خواهد ماند.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. mimsaad
    mimsaad مارس 19, 2023 پاسخ

    برای شیدینگ لب چه بی حسی ای باید استفاده کنیم ؟ چقدر طول میکشه تا بی حسی برای لب اثر کنه ؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *