سایت در دست طراحی مجدد است

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

ابرو یکی از تاثیر گذارترین بخش های صورت است، که در زیبایی تاثیر دارد. برای اصلاح و فرم دادن به ابرو روش های بسیاری وجود دارد. یک روش جدید برای فرم دادن ابرو که بسیار طبیعی هم هست، روش میکروبلیدینگ ابرو است. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا درباره قیمت میکروبلیدینگ ابرو بیشتر بدانید.
به نظر شما هزینه فیبروز ابرو چقدر است؟! و چقدر با هزینه میکروبلیدینگ ابرو تفاوت دارد؟

قیمت میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

برای انجام میکروبلیدینگ، غالبا تمرکز افراد روی نمونه کارهای متخصص و اطمینان از مهارت اوست و نه هزینه میکروبلیدینگ ابرو.
با این حال، اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو در بازار برای متقاضیان اهمیت زیادی دارد.

باید بدانید، هزینه میکروبلیدینگ ابرو، برای همه مراکز و سالن‌های زیبایی یکسان نیست. دلیل این تغییرات در قیمت میکروبلیدینگ ابرو به فاکتورهای موثر بر قیمت میکروبلیدینگ بستگی دارد، که در ادامه درباره این عوامل صحبت می کنیم.

در ضمن از آنجایی که این گونه خدمات زیبایی با سلامتی ارتباط مستقیم دارند، متخصصان حوزه زیبایی به شما توصیه می‌کنند که در مورد آرایشگاه، خوب تحقیق کنید.
و حتما در موقع حضور در آرایشگاه و قبل از شروع کار، سعی کنید مدارک و تاییدیه های بهداشتی آرایشگران را چک کنید.

هرچند هزینه های جدول زیر میتواند بسیار متفاوت باشد ولی بدلیل تقاضای زیاد در خصوص دانستن قیمت میکروبلیدینگ قیمت های میانگین تهیه شده است که بصورت زیر است :

 2.600.000  تومان

قیمت میکروبلیدینگ ابرو

هر جلسه 400.000 تومان

هزینه ترمیم میکروبلیدینگ

2.400.000  تومان

هزینه ریمو

1.200.000  تومان

هزینه ریمو جلسه دوم

 

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011


عوامل موثر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو

مهمترین فاکتورهای مراکز زیبایی برای هزینه میکروبلیدینگ ابرو به صورت زیر است: 

اعتبار و امکانات کلینیک زیبایی در قیمت میکروبلیدینگ ابرو

کلینیک زیبایی که انتخاب می کنید بر قیمت میکروبلیدینگ تاثیر می گذارد، این مسئله تاثیر انکارناپذیری بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو دارد. بسته به شهر و منطقه آرایشگاه یا سالن زیبایی در شهرتان، قیمت این خدمات می‌تواند تغییر کند. در واقع کلینیک های زیبایی که در محله های بالاتر و گران تر شهر هستند، هزینه‌ی خدماتشان بیشتر خواهد بود، مخصوصا اگر دارای معروفیت و شهرت هم باشند ولی بدانید که هیچ گرانی بی علت نیست .

البته امکانات کلینیک هم در قیمت ها تاثیر دارد و بسیاری از مراکز از مواد مرغوب‌تر و تجهیزات مدرن‌تر و معتبرتر استفاده می‌کنند که باعث افزایش قیمت خدمات ابرو از جمله قیمت میکروبلیدینگ ابرو می‌شود، مخصوصا زمانی که جنس و برند قلم و رنگ نیز در نتیجه کار می‌تواند اثر گذار باشد.

شما می توانید پیش از مراجعه به مرکز خدمات از طریق تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی از قیمت میکروبلیدینگ در کلینیک های مختلف مطلع شوید.

مهارت و سابقه متخصص

 میزان مهارت آرایشگر بر هزینه میکروبلیدینگ ابرو بیشترین تاثیر را دارد.
در نتیجه یکی از موارد دیگری که در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو موثر است میزان مهارت فردی است که این کار را انجام می دهد. بدیهی است که در کارهای خدماتی هر چقدر که فرد ارائه دهنده به کار خود مهارت و تسلط بیشتری داشته باشد دستمزد بیشتری هم خواهد داشت.
 میزان مهارت و تسلط فردی که کار را انجام می دهد در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو نقش موثری دارد و بهتر است که برای انجام این کار از افراد حرفه ای کمک بگیرید تا در نهایت از نتیجه ی کار راضی باشید.

حجم و میزان کار در هزینه میکروبلیدینگ

میزان ترمیم ابرو بر قیمت میکروبلیدینگ ابرو تاثیر دارد. آخرین فاکتور مهم در قیمت میکروبلیدینگ ابرو، حجم کار است.
مقدار کار مورد نیاز بر روی ابروها یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده ای در قیمت میکروبلیدینگ دارد. در واقع هرچقدر که ابروها به ترمیم و طراحی بیشتری احتیاج داشته باشند، هزینه میکروبلیدینگ ابرو افزایش می یابد.
برای مثال برخی افراد باید کل قسمت ابروی خود را پوشش دهند، برخی تنها با قسمت تاج ابرو مشکل دارند، یا در مواردی که بخشی از ابرو زخم قدیمی یا جای بخیه داشته باشد و به زمان و کار بیشتری نیاز دارد و هزینه میکروبلیدینگ افزایش می یابد.

مواد مصرفی 

هزینه مواد مصرفی در میکروبلیدینگ بسیار بالا است و کیفیت محصولات بسیار متنوع است 

فیلم قیمت میکروبلیدینگ ابرو

پیگمنتر میتواند با ارسال نحوه ی انجام میکروبلیدینگ از هزینه ی آن مطلع شود . 

 

سوالات درباره قیمت میکروبلیدینگ ابرو:

هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدر است؟

به طور کلی هزینه انجام این روش در مراکز زیبایی مختلف متفاوت است و به عوامل مختلفی چون:
کیفیت کار ارائه شده، تجربه و مهارت پیگمنتر، نوع و کیفیت رنگ های مصرفی، سوزن های به کار رفته، محل قرارگیری مرکز زیبایی بستگی دارد. با ارسال عکس ابروهای خود برای پیگمنتر میتوانید از حدود قیمت مطلع شوید . پیگمنترهای تحت نظر آکادمی قیمت های خود را به این آکادمی اطلاع میدهند و محدودیت قیمت برای ارایه ی خدمات دارند و با توجه به مهارت و خدمات ارایه داده هزینه دریافت مینمایند .

شکایت از قیمت میکروبلیدینگ :

برای شکایت از سالن زیبایی و اطلاع از هزینه دقیق فیبروز یا میکروبلیدینگ ابرو میتوانید با آکادمی ارتباط برقرار کنید تا میزان هزینه و خدماتی که باید ارایه شود مورد بررسی قرار گیرد .

 

هزینه آموزش میکروبلیدینگ :

هزینه آموزش میکروبلیدینگ در ایران به ریال و در کشورهای دیگر به دلار میباشد . لذا به منظور توانایی هنرجویان در پرداخت هزینه های آموزش سعی بر آن است که معادل هزینه های دلاری دریافت نشود . بزودی هزینه های آموزش در سال 1402 اطلاع رسانی میشود .

 

ارزان ترین میکروبلیدینگ ابرو :

بهترین راه برای اینکه میکروبلیدینگ ابرو هزینه ی کمتری به شما تحمیل کند انجام خدمات در مجموعه ی مورد اطمینان است . اینکار باعث میشود هم ماندگاری بالاتری را تجربه کنید و هم دوباره هزینه ی ترمیم و انجام مجدد خدمات پرداخت ننمایید و فقط یکبار هزینه پرداخت نمایید .

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید