سایت در دست طراحی مجدد است

لیست کامل لوازم فیبروز

لیست لوازم میکروبلیدینگ یا فیبروز

لوازم مورد استفاده در میکروبلیدینگ یا فیبروز و یا هاشور ابرو به جهت شباهت کار مشابه هستند . لوازم مشروحه  از جمله مهمترین لوازم میکروبلیدینگ به شمار می روند که از آنها برای هاشور زدن ابرو استفاده می کنند. جوهری که در این دستگاه وجود دارد به ابروهای شما رنگ بسیار زیبایی می بخشد. امروزه بسیاری از خانم ها از این روش زیبایی استفاده می کنند و با استفاده از این روش ابروهای بسیار زیباتری خواهند داشت.

لوازمی که در میکروبلیدینگ وجود دارد بسیار متنوع می باشد و هر یک از آنها ویژگی های خاصی دارد. افرادی که می خواهند این دستگاه را خریداری نمایند باید با معرفی لوازم میکروبلیدینگ آشنایی داشته باشند تا با شناخت بیشتری این وسایل و لوازم را خریداری کنند. برخی از مهمترین لوازم دستگاه میکروبلیدینگ را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در مورد آنها بیشتر شود

قلم میکروبلیدینگ فیروز یک قلم دوکاره می باشد، این قلم کاملا غیر برقی است و یکی از ابزار میکروبلیدینگ فیبزوز  می باشد. این قلم برای جدیدترین متد های هاشور به کار می رود و موجب می شود ابروهایی بسیار زیبا و ظریف طراحی شوند. اگر میگوییم این قلم دوکاره است معنای آن این است که این قلم این امکان را به ما میدهد که هردو سوزن میکروبلیدینگ و سوزن شدینگ را روی آن قرار دهیم. 

 


الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011


 

لوازم میکروبلیدینگ چه لوازمی هستند ؟

همانطوری که بیان نمودیم مبکروبلیدینگ وسایل و لوازم متعددی دارد که هر یک از آنها هم دارای ویژگی های مختلفی می باشند، برخی از مهمترین آنها عبارت است از :

سوزن سرکج:

سوزن سرکج یکی از مهمترین لوازم میکروبلیدینگ به شمار می رود که به وسیله این سوزن خط های بسیار باریکی روی پوست ابرو ایجاد می گردد و جوهر و رنگ درون دستگاه به وسیله این سوزن وارد پوست می شود. برخی از افراد از چند سوزن سرکج استفاده می کنند تا سرعت بیشتری به کار ببخشند. دقت داشته باشید که در این روش نباید سوزن به صورت ضربه ای وارد پوست شود و باید روی پوست کشیده شود. البته شما باید به خوبی بدانید که علاوه بر استفاده کردن از سوزن های سر کچ از سوزن های دیگری هم استفاده می شود که آنها بیشتر برای خط چشم و موی سر مورد استفاده قرار می گیرند.

قلم دستی نقره ای سنگین:

قلم دستی نقره ای یکی دیگر از لوازم میکروبلیدینگ به شمار می رود که به وسیله این قلم افراد دستگاه را در دست می گیرند و خط های تاتو را روی ابرو می کشند. در واقع باید بدانید از آنجایی که میکروبلیدینگ یکی از روش های دستی به شمار می رود و دائمی نیست از قلم باید استفاده شود، این قلم تا حدودی وزن سنگین دارد و همین امر موجب می شود که قلم در دستان فرد متخصص ارتعاش نداشته باشد. رنگ این قلم همانطوری که مشخص است نقره ای می باشد و سوزن ها باید به این قلم متصل شوند.

قلم میکروبلیدینگ با تیغه های جانبی:

یکی دیگر از لوازم میکروبلیدینگ قلمی می باشد که تیغه های جانبی روی آن قرار گرفته است، و این تیغه ها به آرامی روی پوست کشیده می شود، در واقع همانطور که بیان نمودیم این تیغ ها و سوزن ها هستند که خط هایی روی ابرو به وجود می آورند و این خط ها موجب زیبایی ابرو می شود. فردی که از این قلک استفاده می کنند تخصص بسیاری داشته باشد، چرا که استفاده کردن از آن دقت و ظرافت بسیاری نیاز دارد.

بیشتر افرادی که تیغه های جانبی را بر روی این دستگاه به کار می گیرند دقت و ظرافت بسیاری در کار خود دارند و بر همین اساس می توانند به بهترین نحو ممکن خط های زیبایی را مانند هاشور روی ابرو بکشند. دقت داشته باشید که به هیچ عنوان تیغه های قلم لوازم میکروبلیدینگ نباید وارد پوست شود، بلکه باید تنها روی پوست ابرو کشیده شود.

قلم خارج از مرکز

از جمله دیگر لوازم میکروبلیدینگ که روی این دستگاه وجود دارد و برای هاشور ابرو از آن استفاده می شود قلم خارج از مرکز می باشد. علت اصلی که این قلم را به این نام نامگذاری نموده اند شکل ظاهری آن می باشد، چرا که تیغه های آن در مرکز قلم میکروبلیدینگ قرار نگرفته است. این قلم باید روی قلم اصلی متصل شود.

البته باید بدانید که استفاده از آن تنها در برخی از موارد انجام می شود و یکی از مهمترین این موارد، زمان هایی می باشد که افراد ابروهای بسیار کمتری دارند. در واقع برخی از افرادی که ابروهای کمی دارند به وسیله این قلم ابروهایشان بسیار زیباتر و پرتر می شود. بر همین اساس افرادی که در این زمینه تخصص دارند از این قلم و لوازم میکروبلیدینگ برای افرادی که ابروهای کمی دارند استفاده می کنند.

تشتک رنگ

از دیگر لوازم میکروبلیدینگ که باید در بین وسایل وجود داشته باشد تشتک رنگ می باشد. هر یک از انواع رنگ هایی که شما می خواهید بر روی ابروها به کار بگیرد را باید در درون این تشتک بریزید و قلم را در درون این تشتک بزنید. رنگ هایی که در میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متنوع می باشد و به همین دلیل هر یک از انواع این تشتک ها باید برای رنگ خاصی مورد استفاده قرار بگیرد و یا اینکه بعد از هر بار استفاده آن را به خوبی شستشو دهید تا رنگ بعدی را بتوانید در درون آن بریزید.

 رنگ های مخصوص:

در زمان اعمال تاتو ابرو بهتر است از رنگ های مخصوص باکیفیت بسیار بالا استفاده کنید. انتخاب رنگدانه مناسب برای مشتریان بخش مهمی از روند درمان آن ها را در برمی گیرد.

در برخی از سالن های آرایشی ممکن است از میکسر رنگدانه برای تهیه رنگ مناسب میکروبلیدینگ استفاده کنند. با کمک این دستگاه می توانید رنگدانه ها را به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید.

 مواد بی حسی:

برای این که مشتریان در طول روند درمان هیچ گونه دردی را حس نکنند، بهتر است از مواد بی حسی مخصوصی استفاده شود. قبل و بعد از میکروبلیدینگ ابرو ممکن است از مواد بی حسی استفاده شود.

 میکرو براش:

با کمک این ابزارها می توانید برای فشار دادن رنگدانه به اطراف، کمک به اعمال ژل و کرم های بی حس کننده، تمیز کردن ابروها استفاده کنید.

 شابلون ابرو:

شابلون های ابرو می توانند به ایجاد طرح اولیه متناسب با ساختار صورت افراد به مشتریان کمک کنند. انواع شابلون های ابرو در طرح، شکل و اندازه های مختلف در بازار موجود هستند

 پدهای الکلی:

قبل از این که شروع به تیغ زدن پوست صورت کنید باید از پدهای الکلی برای تمیز کردن صورت استفاده کنید. دستمال های الکلی می توانند باعث کاهش تجمع باکتری ها شوند، این امر خطر عفونت را کاهش می دهد. بهتر است از دستمال های الکلی پزشکی استفاده کنید.

 دستکش بدون لاتکس:

در حین کار ممکن است پوست صورت مشتریان دچار خونریزی شود، در چنین شرایطی برای رعایت بهداشت بهتر است از دستکش استفاده کنید. برخی از مشتریان ممکن است به لاتکس حساسیت داشته باشند از این جهت بهتر است دستکش های بدون لاتکس استفاده کنید

 

سوالات متداول

لوازم میکروبلیدینگ چه لوازمی هستند ؟

سوزن سرکج – قلم دستی نقره ای سنگین – قلم میکروبلیدینگ با تیغه های جانبی – قلم خارج از مرکز – تشتک رنگ

روش استفاده از سوزن سرکج در تاتو به چه صورت میباشد ؟

به وسیله این سوزن خط های بسیار باریکی روی پوست ابرو ایجاد می گردد و جوهر و رنگ درون دستگاه به وسیله این سوزن وارد پوست می شود. برخی از افراد از چند سوزن سرکج استفاده می کنند تا سرعت بیشتری به کار ببخشند.

در چه مواردی از قلم خارج از مرکز برای تاتو استفاده میشود ؟

یکی از مهمترین این موارد، زمان هایی می باشد که افراد ابروهای بسیار کمتری دارند. در واقع برخی از افرادی که ابروهای کمی دارند به وسیله این قلم ابروهایشان بسیار زیباتر و پرتر می شود

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید