سایت در دست طراحی مجدد است

میکرواسکالپ آکادمی فی اسکالپ سر و تاتوی سر

هاشور سر یا همان اسکالپ سر ؟

هاشور سر چرا و چگونه؟

هاشور سر یا همان اسکالپ سر یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین روش‌ها برای از بین بردن طاسی سر و یا کم پشت بودن موی سر است. در انجام این روش نیازی به بیهوشی نخواهد بود و همچنین نیاز به دوران نقاهت هم ندارد. به همین دلیل هم موفق شده است در میان مردم محبوبیت زیادی بدست آورد. معمولا کسانی از این روش استفاده می‌کنند که دغدغه کم پشتی مو دارند یا اینکه بنا به دلایلی دچار ریزش مو شده‌اند.

اصولا افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده‌اند، می‌دانند که درمانی برای آن وجود ندارد. البته برخی روش‌های موقت وجود دارند که متاسفانه به صورت موقتی هستند و بعد از مدتی دوباره باعث ریزش مو می‌شوند. در میان روش‌های مختلفی که وجود دارد امروزه اسکالپ سر توانسته توجه متقاضیان زیادی را به خود جلب کند. به این صورت که برخی تمایل دارند برای از بین بردن کچلی و یا کم‌پشتی موی خود از این روش استفاده کنند.

در نهایت باید بگوییم هاشور سر جز روش‌های نیمه دائمی به حساب می‌آید که باعث می‌شود تنها بعد از چند ساعت کچلی فرد و یا طاسی آن از بین رود. در بیشتر موارد افراد رضایت کافی نسبت به این روش دارند و به سراغ انجام آن می‌روند. لازم به ذکر است که، برای انجام روش اسکالپ سر تکنیک‌های متفاوتی وجود دارد.

افرادی که به سراغ انجام این روش می‌روند، می‌توانند ظاهر کاملا طبیعی به دست آورند. برای انجام این روش در حال حاضر از دستگاه‌های مربوط به میکروپیگمنتیشن استفاده می‌شود. پس افرادی که تمایل دارند این روش درمانی را انجام دهند، می‌توانند به صورت موقت زیبایی را به موها و چهره خود ببخشند.

 

هاشور کف سر چگونه انجام می‌شود؟

همانطور که پیش از این نیز بیان نمودیم، از هاشور سر به منظور پوشش دادن نواحی کم پشت سر و پنهان کردن قسمتی که دچار زخم شده است استفاده می‌شود. در این روش، دوره درمان و نقاهت کوتاه است و نسبت به بقیه روش‌ها مانند تاتو عوارض کمتری هم دارد. آرایشگران متخصص و حرفه‌ای معمولا از سوزن و کارتریج‌های یکبار مصرف استفاده می‌کنند، تا فرد دچار بیماری‌های عفونی و یا بیماری‌های پوستی نشود. آنها با این روش کف سر را هاشور می‌زنند.

در واقع باید بگوییم آرایشگران به کمک سوزن‌های بسیار ریز، رنگدانه‌ها را وارد لایه بیرونی پوست می‌کنند تا بتوانند فضای خالی پوست سر را به وسیله این پیگمنت‌ها پر کنند. یکی از مزیت‌های این روش کم هزینه بودن آن نسبت به روش‌های کاشت مو و همچنین عدم ریسک ابتلا به بیماری‌های عفونی در آینده است. دقیقا به همین دلیل هم محبوبیت دارد. حتی می‌توان با روش هاشور سر به سادگی جای زخم و یا بخیه در سر را نیز پوشش داد.

همچنین این روش قابلیت برگشت‌پذیری هم دارد، که در صورت راضی نبودن از نتیجه می‌توان آن را اصلاح کرد. بنابراین می‌توان گفت در این روش خبری از کاشت موی طبیعی نخواهد بود، تنها یک روش بسیار ساده و ارزان است که می‌تواند کم‌پشتی یا طاسی سر را به صورت موقتی از بین ببرند.

اگر چه امروزه کاشت طبیعی مو به وسیله تکنولوژی‌های پیشرفته انجام می‌شود اما برای هر فردی به سادگی امکان‌پذیر نخواهد بود به ویژه برای کسانی که دچار ریزش مو جزئی شده‌اند. به همین دلیل بیشتر آرایشگران متخصص این روش را برای رفع موقتی کم‌پشتی مو توصیه می‌کنند.

 

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011


هاشور سر مناسب چه کسانی است؟

زیبایی یکی از اهدافی است که انسان‌ها در زندگی همواره به دنبال آن هستند. از این رو توجه زیادی به تمام قسمت‌های سر و صورت خود نشان می‌دهند تا بتوانند زیبایی خود را حفظ کنند. یکی از دلایلی که باعث می‌شود انسان زیبایی خود را از دست بدهد ریزش مو است. ریزش مو اکثرا در افرادی به وجود می‌آید که دچار استرس و اضطراب می‌شوند و یا آنکه به صورت ارثی سابقه ریزش مو داشته باشند.

این امر در هر سنی آزار دهنده خواهد بود و باعث می‌شود فرد اعتماد به نفس خود را از دست بدهد. البته امروزه با روش هاشور سر یا همان میکرو اسکالپ، می‌توان این مشکل را به راحتی برطرف کرد. این روش یک راه ساده و در عین حال مقرون به صرفه است که به تازگی در میان مردم رواج یافته است. برخی از افراد که چنین دغدغه‌ای دارند معمولا به دنبال این روش می‌روند اما ممکن است این سوال مطرح شود که آیا برای انجام این روش درمانی شرایط خاصی باید وجود داشته باشد؟

لازم است بیان کنیم که روش میکرو اسکالپ معمولا برای افرادی توصیه می‌شود که دچار کم‌پشتی و یا طاسی سر شده‌اند و نمی‌توانند کاشت موی طبیعی یا ترمیم انجام دهند. همچنین این روش برای کسانی مناسب است که به ریزش موی مقطعی دچار هستند. کسانی که دارای خط اسکار یا زخمی در سر هستند و آن قسمت از سر آنها خونرسانی ندارد نیز، می‌توانند هاشور انجام دهند.

از سوی دیگر کسانی که بیماری آلوپسی آره آتا نوع سکه‌ای دارند نیز، می‌توانند از هاشور سر برای برطرف کردن مشکلات خود استفاده کنند. در نهایت نیز باید به کودکانی اشاره کنیم که نمی‌توانند کاشت مو و یا ترمیم مو انجام دهند. این دسته از افراد نیز می‌توانند به وسیله اسکالپ سر مشکلات کم پشتی و طاسی سر خود را برطرف نمایند.

مزایای روش میکرو اسکالپ

روش هاشور سر نسبت به روش‌های دیگر مانند کاشت مو، از مزایای ویژه‌ای برخوردار است. این مزایا منجر شده‌اند تا افراد زیادی تمایل داشته باشند اقدام به انجام اسکالپ نمایند. از جمله مزایای میکرو اسکالپ باید به موارد زیر اشاره کنیم:

روش اسکالپ یک روش نوین است که به جای تکینک‌های سنتی برای ترمیم مو استفاده می‌شود و فرآیند درمان ظاهری مو را نسبت به تکنیک‌های سنتی به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

این روش برای بیماری‌های پوستی بسیار مفید است و حتی این امکان را فراهم می‌کند تا ریزش مو را متوقف کند یا آن را بهبود ببخشد.

میکرو اسکالپ یک روش موثر و کارآمد است که از آن می‌توان به عنوان یک روش ناگهانی برای افزایش موی سر نام برد. زیرا این روش باعث می‌شود افراد در کمترین زمان ممکن موی پرپشتی را بدست آوردند.

ریسک عدم موفقیت در روش هاشور سر نسبت به کاشت مو بسیار کم است. به این صورت که در کاشت مو ریسک زیادی برای عدم موفقیت وجود دارد و همچنین مراقبت‌هایی که بعد انجام آن باید صورت بگیرد بسیار مشکل است و نیاز به حوصله دارد. اما در روش اسکالپ این معایب وجود ندارد و می‌تواند بهترین جایگزین برای کاشت باشد.

در نهایت باید بگوییم کسانی که عمل کاشت مو انجام می‌دهند ممکن است تا ۲ ماه در سر خود خارش داشته باشند. اما در این روش خارش تنها ۳ روز است. همچنین در این روش محدودیت شانه زدن مو و یا شستشوی مو وجود ندارد. به همین دلیل این روش یکی از مناسب‌ترین روش‌هایی است که افراد بسیاری برای انجام آن از خود تمایل نشان می‌دهند.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *