سایت در دست طراحی مجدد است

عکس اصلی میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو آکادمی فیبروز مشهد

انجام میکروبلیدینگ برای چه کسانی ممنوع است؟

 انجام میکروبلیدینگ برای چه کسانی ممنوع است؟

در میان انواع روش‎های جدید و مدرن آرایشی، میکروبلیدینگ جذابیت بیشتری به چهره می‎بخشد. از این رو در میان افرادی که به دنبال کسب زیبایی بیشتر هستند، محبوبیت دارد. اما با وجود آنکه این روش آرایشی عالی و بی‎نظیر است، اما برای هر کسی مناسب نبوده و هر شخصی نمی‎تواند اقدام به انجام آن نماید.

برخی از افراد به دلیل شرایط خاصی که دارند، ممکن است قادر به انجام روش‎های مطلوب آرایش دائمی نباشند. این شرایط خاص در برخی از اشخاص ممکن است فیزیکی و در برخی دیگر روانی باشد. پس به طور کلی افرادی می‎توانند هر روش آرایش دائمی را انتخاب و انجام دهند، که هم از سلامت جسم و هم از سلامت روان کامل برخوردار باشند.

ما در این مطلب قصد داریم در مورد شرایط افرادی که نمی‎توانند اقدام به انجام میکروبلیدینگ نمایند، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه شوید.

 شرایط منع انجام میکروبلیدینگ 

پیش از آنکه شخصی بخواهد از روش آرایش دائمی میکرو برای اصلاح فرم و ترمیم ابروهای خود استفاده کند، لازم است بررسی نماید که در چه شرایطی قرار دارد. در صورتی که فرد دارای یکی از شرایط زیر باشد، کاندید مناسبی برای میکرو نخواهد بود. پس بهتر است از انجام این کار امتناع نماید. این شرایط عبارتند از؛

اشخاصی که بوتاکس یا ژل تزریق کرده ‎اند!

افرادی که قبلاً عمل زیبایی بوتاکس یا تزریق ژل انجام داده‎اند، نمی‎توانند میکروبلیدینگ نمایند. البته این بدان معنا نیست که به طور کلی نمی‎توانند، بلکه آنها تنها برای یک ماه و نیم بعد از عمل زیبایی نمی‎توانند این عمل را انجام دهند. اما پس از گذشت این مدت زمان، شرایط برای میکرو کردن آنها فراهم می‎شود.

تزریق ژل نیز همچون بوتاکس یک روش موقتی است. از این رو آنها نیز برای اصلاح فرم و ترمیم ابرو از محدودیت زمانی برخوردار خواهند بود. البته در صورتی که پزشک مجوز انجام میکرو را برای آنها صادر نماید، انجام این روش آرایش دائمی مشکلی برای آنها نخواهد داشت.

 

 

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011


افراد مستعد هیپوپیگمنتیشن یا کلوئید بعد از التهاب

برخی از افراد ممکن است مستعد کلوئید بعد از انجام میکروبلیدینگ باشند. یعنی پس از بروز زخم در ناحیه ابرو، در آن قسمت گوشت اضافی ایجاد شود. این افراد نمی‎توانند اقدام به انجام میکرو نمایند. زیرا میکرو روشی است که در آن نیاز به ایجاد خراش در پوست وجود دارد و این مسئله برای افراد متقاضی می‎تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد.

همچنین افرادی که مستعد هیپوپیگمنتیشن هستند نیز، بعد از میکرو در ناحیه ابرو با کمرنگ شدن پوست مواجه می‎شوند. یا آنکه در محل زخم، لکه‎هایی ایجاد شده و زخم ماندگار می‎شود. این دسته از افراد به دلیل داشتن پوست نازک و حساس، کاندید مناسبی برای میکرو نخواهند بود.

افرادی که در حال شیمی درمانی هستند!

با وجود آنکه میکروبلیدینگ یک روش عالی برای بازیابی و پرکردن ابروهای از بین رفته است، اما افرادی که در حال شیمی درمانی هستند نباید به هیچ عنوان به سراغ انجام این روش بروند. افرادی که در این زمینه فعالیت می‎کنند نیز، اصولاً باید از مشتری اجازه پزشک را درخواست نمایند. البته در صورتی که فرد مراحل درمان خود را به اتمام رسانده باشد و سرطان را شکست داده باشد، می‎تواند از این روش برای بازیابی ابرو و زیباتر کردن چهره خود استفاده کند.

افرادی که به بیماری‎های خونی مبتلا هستند!

منظور از بیماری‎های خونی، بیماری‎هایی همچون ایدز، هپاتیت، HIV و غیره هستند. این نوع بیماری‎ها که به راحتی و از طریق خون منتقل می‎شوند، از حساسیت بالایی برخوردارند. از این رو افرادی که به چنین بیماری‎هایی مبتلا هستند، باید بدانند که این بیماری با ایجاد کوچکترین خراش در بدن و خونریزی ناچیز، منتقل می‎شود.

به همین دلیل این دسته از افراد نباید برای انجام میکروبلیدینگ اقدام نمایند. زیرا با این کار نه تنها برای خود مشکل ایجاد می‎کنند، بلکه برای شخصی که میکرو انجام می‎دهد نیز آسیب جبران ناپذیری وارد خواهند کرد.

افراد مبتلا به دیابت که انسولین تزریق می‌کنند!

اشخاصی که از بیماری قند خون رنج می‎برند و مجبور به استفاده از انسولین هستند، از سیستم دفاعی خیلی ضعیفی برخوردارند. از این رو زمانی که بر روی بدن آنها زخمی ایجاد می‎شود، زمان زیادی نیاز دارند تا این زخم بهبود یابد. این مسئله دلیل مهمی است که این افراد به سراغ انجام میکرو نروند. زیرا ممکن است فرایند بهبود زخم آنها طولانی شده و مشکلات دیگری را برای آنها به بار آورد.

افرادی که به بیماری‎های پوستی مبتلا هستند!

هر نوع بیماری پوستی که فرد در اطراف ابروهای خود دارد، مانع بزرگی برای انجام میکروبلیدینگ به شمار می‎رود. بیماری‎ها و مشکلاتی همچون راش، اگزما، زونا و غیره. افرادی که از چنین بیماری‎ها و مشکلات پوستی برخوردار هستند، اصولاً فرایند میکرو برای آنها دردآور خواهد بود. همچنین ترمیم محل میکرو طولانی‎تر شده و حتی ممکن است بیماری آنها را تشدید نیز نماید. از این رو تا زمان درمان کامل بیماری‎های پوستی، بهتر است انجام میکرو را به تأخیر بیاندازند.

زنان شیرده و باردار

خانم‎های باردار و شیرده از شرایط خاص سلامتی برخوردارند. آنها بهتر است قبل از بارداری یا بعد از اتمام دوران بارداری و شیردهی اقدام به انجام میکرو نمایند. با این عمل نه تنها به خود، بلکه از بروز آسیب به نوزاد خود نیز جلوگیری خواهند نمود. در غیر این صورت ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شده و سلامتی خود و کودک خود را به خطر بیاندازند.

اشخاصی که دارای پوست چرب هستند!

افرادی که از پوست چرب برخوردارند، برای انجام میکروبلیدینگ کاندید مناسبی نخواهند بود. زیرا پوست‎های چرب، چربی بیش از اندازه‎ای ترشح می‎کنند که این مسئله مدت زمان ترمیم میکرو را برای آنها طولانی‎تر می‎نماید. همچنین پیگمنت‎ها در پوست‎های چرب از دوام کمتری برخوردار بوده و نمی‎توان چندان انتظار معقولی از انجام این روش برای ترمیم ابروها داشت.

در اصل باید بگوییم پوست‎های چرب می‎توانند میکرو انجام دهند، اما احتمال پخش شدن پیگمنت‎ها در زیر پوست این دسته از افراد بالا است. از این رو آنها بعد از میکرو ممکن است با خطوط نازک، دقیق و جزئی در ناحیه ابروهای خود مواجه نشوند. پس برای این دسته از افراد بهتر آن است که از صرف هزینه بالا برای انجام میکرو سرباز زنند.

بدون شک افرادی که تمایل به انجام میکروبلیدینگ دارند، به دنبال یک کار ظریف و دقیق و زیبا هستند. اما افراد دارای پوست چرب، هرگز چنین میکرویی را در ناحیه ابروهای خود مشاهده نخواهند کرد.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *