سایت در دست طراحی مجدد است

تکنیک نانو بروز

نانو بروز چیست + مزایای نانو بروز

نانو بروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو است که با دستگاه مخصوص نانو و استابلایزر انجام می‌شود و نتیجه‌ای بسیار زیبا و نچرال دارد. ما در این مقاله از آکادمی فی از مزایای نانو بروز می‌گوییم. به افرادی که علاقه به تقویت و زیباسازی ابروهای خود دارند، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنند.

تکنیک نانو بروز

دستگاه نانو بروز

دستگاه نانو بروز، دستگاه 7 ولتاژ است که توسط استابلایزر در قسمت سوزن کنترل می‌شود. استابلایزر، نگه دارنده پلاستیکی به شکل هلال است که روی پوست فرد قرار می‌گیرد، و برای کشیدن خطوط یا هاشور در یک خط مشخص به سوزن به ما کمک کند.

روی بدنه این دستگاه تنظیمات درجه و سرعت درج شده و وقتی دستگاه را روشن می‌کنید، چراغ بالای آن روشن می‌شود. در صورت گذاشتن در پایه نگه دارنده نیز، دستگاه به حالت استند بای (نیمه خاموش) در می‌آید.

سوزن‌های نانو بروز در کاشت ظرافت زیادی دارند، بنابراین خطوط خیلی نازک‌تر از خطوط کشیده شده با دستگاه‌های دیگر هستند. درجه بندی سوزن‌های نانو بروز سه دهم، چهار دهم و هجده صدم است، که 18 صدم از بقیه خیلی نازک‌تر است.

رنگ‌ها در تکنیک نانو بروز

در این تکنیک از رنگ‌های متشکل از مواد آلی و بدون سرب استفاده می‌کنیم. بعد از مدتی ریشه ابرو را رشد و تقویت می‌دهند. اگر شما از نتیجه کار راضی نباشید، کافی است اقدام به ترمیم نکنید تا پس از مدتی رنگ‌ها بدون جای ماندن رنگ قرمز و تکه تکه شدن روی پوست خود به خود ریخته و پاک شوند.

این تکنیک چگونه انجام می‌شود؟

سوزن‌های دستگاه نانو بروز، همگی نانو هستند و با سوزن‌های عادی یا پیچی میکروپیگمنتیشن متفاوت هستند. هنگام خط کشیدن با سوزن نانو بروز باید آهسته حرکت نمایید تا رنگ را در لایه بیشتری در پوست تزریق کنید و رنگ پخش نشود.

آنچه در انجام کار با دستگاه اهمیت دارد، زاویه سوزن و استابلایزر است که باید با پوست 45 درجه باشد. نوع سوزن‌های این دستگاه تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می‌شود.

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011


مزایای نانو بروز

نانو بروز از تکنیک‌های نوین هاشور ابرو است که بسیار طبیعی و زیبا انجام می‌شود. تعدادی از مزایای نانو بروز عبارتند از:

  • به دلیل اینکه در این تکنیک، خطوط را دقیقا بر روی خطوط ابرو و در جهت آن می‌کشیم، نتیجه‌ای بسیار طبیعی و نزدیک به ابروی فرد می‌دهد.
  • متخصصین در این تکنیک از رنگ‌های بدون سرب استفاده می‌کنند، که برای تقویت ریشه ابرو بسیار مفید است.
  • تکنیک نانو بروز را با دستگاه انجام می‌دهند. بنابراین خطوطی که کشیده می‌شود بسیار ظریف و همانند موی طبیعی ابرو است.
  • از مزایای نانو بروز می‌توان گفت که به دلیل نازک بودن سوزن‌ها، این تکنیک درد کمتری را به همراه دارد.
  • در صورت انجام تکنیک نانو بروز با دقت و تخصص بالا، از ماندگاری رنگ نسبتا بیشتری بهره خواهید برد.
  • به طور کلی نانو بروز تعداد دفعات ترمیم کمتری نیاز دارد.
  • این روش برخلاف تکنیک‌های میکروبلیدینگ و فیبروز، برای انواع پوست‌ها از جمله پوست چرب، مناسب است.

ماندگاری نانو بروز

نانو بروز روشی مناسب برای افراد با پوست چرب است که ماندگاری بین یک تا دو سال داشته؛ این ماندگاری به شرایط آب و هوا و جنس پوست بستگی دارد. در صورت ترمیم نکردن خطوط کمرنگ شده و به هیچ عنوان به سایه تبدیل نمی‌شود.

به طور کلی می‌توان گفت اگر نانو بروز را در مراکز و سالن‌های تتوی معتبر و استاندارد مانند مراکز زیرمجموعه آکادمی فی انجام دهید، هم نتیجه مطلوب‌تری خواهید گرفت، و هم ماندگاری رنگ بیشتری خواهید داشت. از همه مهم‌تر نیز، خطرات احتمالی آلرژی به رنگ یا عفونت را به صفر می‌رسانید.

ترکیب نانو بروز با سایر روش‌ها

نانو بروز را می‌توان با خیلی از مدل‌های تتوی ابرو ادغام کرد. مثلا با تکنیک شیدینگ که هم حالت سایه و هم خطوط دارد، و یا با تکنیک پودر که دقیقا مانند زمانی است که شما در ابروی خود پودر می‌کشید.

شباهت ها و تفاوت های نانو بروز با سایر روش ها

سوالی که برای بسیاری از مراجعه کنندگان و کاربران پیش می‌آید، این است که نانو بروز با سایر روش‌های تتوی نیمه دائم ابرو، مانند فیبروز و میکروبلیدینگ چه تفاوت‌ها و نقاط اشتراکی دارد؟ در ادامه مطلب به پاسخ این سوال می‌پردازیم.

مزایای نانو بروز

شباهت نانو بروز با سایر تکنیک‌ها

از شباهت‌های نانو بروز با سایر تکنیک‌های هاشور ابرو می‌توان به این اشاره کرد که همه نیمه دائم محسوب می‌شوند، و در نهایت شما مجبور به ترمیم آن دارید. البته زمان ترمیم هر کدام با یکدیگر متفاوت است.

تفاوت نانو بروز با سایر تکنیک‌ها

مهم‌ترین تفاوت تکنیک نانو بروز با سایر روش‌ها به دلیل استابلایزر است، که مهمترین قسمت دستگاه و پایه سوزن و سر دستگاه می‌باشد.

در حین کاشت در این روش، به دلیل وجود این دستگاه خطوط دچار لرزش نمی‌شود. استابلایزر سوزن‌هایی متفاوت و بسیار نازکی دارد، که خطوط بسیار ظریفتری نسبت به سایر دستگاه‌ها به ما می‌دهد.

در این تکنیک کاشت به صورت یکنواخت بدون برداشتن دست انجام می‌شود، اما در هاشور ابرو با تکنیک‌های مختلف، ما کاشت‌های مختلفی مانند کوک کوک، دورانی، لپ لپ و دات ورک داریم.

در سایر روش‌ها هر خط یا تار مویی که می‌کشید، 3 الی 4 ثانیه یا کمتر زمان می‌برد اما در نانو بروز هر خط شما یا تار مویی که می‌کشید حدود 15 الی 20 ثانیه طول می‌کشد.

تفاوت مهم دیگر این روش با روش‌هایی مانند میکروبلیدینگ ابرو، این است که برخلاف میکروبلیدینگ، این تکنیک برای پوست‌های چرب نیز مناسب است و ماندگاری خوبی دارد.

سخن پایانی

در نهایت باید بگوییم نکته‌ی بسیار مهم این است که وقت نانو بروز ابرویتان را از مراکز معتبر با مواد اورجینال و متخصصین باتجربه بگیرید تا تجربه‌ای مطلوب داشته باشید. شما نیز تجربیات و نظرات خود را درباره مزایای نانو بروز با ما به اشتراک بگذارید.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *