سایت در دست طراحی مجدد است

محیط کلینیک ابرو مورد تایید آکادمی فی

صفر تا صد ورود به رشته میکروبلیدینگ

صفر تا صد ورود به رشته میکروبلیدینگ

رشته میکروبلیدینگ یا آرایش دائمی صورت، امروزه به یکی از پرکاربردترین تکنیک‌های آرایشی- زیبایی در دنیا تبدیل شده است. به گونه‌ای که می‌توان شلوغ‌ترین لاین در آرایشگاه‌های زنانه را، انجام میکروبلیدینگ دانست. اهمیت یادگیری این رشته به حدی زیاد شده است، که حتی در برخی از آرایشگاه‌ها این تکنیک آموزش داده می‌شود.

میکروبلیدینگ یکی از تکنیک‌های خاص آرایش دائمی صورت است که انجام آن نیاز به آموزش دارد. از این رو افرادی که تمایل به آرایشگری دارند، می‌توانند آن را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنند. البته آنها نیاز دارند که قبل از ورود به بازار کار آموزش لازم را دیده و آمادگی مطلوب را کسب کنند. برای اینکه متوجه شوید با این تکنیک چه کارهایی می‌توان انجام داد، باید ابتدا در مورد رشته میکروبلیدینگ اطلاعات به دست آورید.

ماندگاری بالای میکرو ابرو، سادگی و سرعت کار و همچنین نتیجه کار طبیعی از ویژگی‌های مثبت این روش است که منجر شده تا این روش محبوبیت زیادی به دست آورد. یکی از نکاتی که در آموزش و ورود به رشته میکروبلیدینگ باید در نظر داشته باشید زیبا شناسی صورت است. به این صورت که باید تشخیص دهید فرم صورت مشتری با چه نوع ابرویی جذاب‌تر می‌شود.

نکته دیگر قرینه سازی در ابرو است. به صورتی که باید قرینه سازی ابرو را به صورت کامل آموزش دیده و یاد بگیرید. همینطور شما باید به عنوان یک میکرو کار تمام مراقبت‌های بعد از انجام این روش را نیز بدانید، تا بتوانید کاری عالی انجام دهید و نتیجه مطلوبی به دست آورید.

 

اقدامات لازم برای ورود به رشته میکروبلیدینگ

برای ورود به رشته میکرو ابرو اولین کاری که باید انجام شود ثبت‌نام در یک آموزشگاه آرایشگری معتبر است. آموزشگاهی که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت کند و برای آموزش از سرفصل‌های جدید و استاندارد استفاده کند. کارآموزان باید آموزشگاهی را انتخاب کنند، که ابزار باکیفیت و به روز را در اختیار آنها قرار دهد؛ تا آنها بتوانند به بهترین شکل و با مهارت بالا به بازار کار وارد شوند.

مرحله دوم برای ورود به رشته میکروبلیدینگ شرکت در آزمون‌های فنی و حرفه‌ای است. تنها در صورت دریافت گواهینامه مهارت از فنی و حرفه‌ای کارآموزان می‌توانند وارد بازار کار شوند. در واقع این مدرک به عنوان یک رزومه قوی برای کارآموزان به شمار می‌رود، که نشان می‌دهد مهارت‌های مورد نیاز را به صورت حرفه‌ای کسب کرده‌اند.

اگر شخص به طور کامل آموزش دیده باشد به راحتی می‌تواند آزمون کتبی را پشت سر بگذارد. همینطور می‌توانند برای اینکه با محیط کار آشنا شوند در یک دوره کارآموزی نیز شرکت کنند. یکی از موارد مهمی که در آموزش به آن پرداخته می‌شود رنگ‌ها و کاربرد آن است. همانگونه که می‌دانید مثلث رنگ‌ها در جهان زرد، آبی و قرمز هستند. اما در روش میکرو مثلثی با رنگ‌های قهوه‌ای، زرد و قرمز استفاده می‌شوند.

به این صورت که در رشته میکروبلیدینگ برای طراحی ابرو، به جای رنگ آبی، بیشتر باید از رنگ قهوه‌ای استفاده کرد. این امر باعث می‌شود این ترکیب به جای تبدیل به رنگ بنفش، به رنگ شکلاتی تبدیل شود که بسیار کاربردی است. همچنین می‌توان برای رنگ مشکی از پیگمنت‌های قوی‌تری نیز استفاده کرد تا به رنگ مورد نظر برای میکرو ابرو دست یافت.

 

 

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

ابزار مورد نیاز برای شروع حرفه میکروبلیدینگ

همان گونه که پیش از این بیان نمودیم، برای شروع یادگیری رشته میکروبلیدینگ و ورود به بازار کار،  کارآموز باید با ابزار مناسب آشنا شده و از آنها استفاده کند. هر کدام از این وسایل ویژگی‌های خاص خود را دارند. ما در ادامه به برخی از مهمترین وسایل مورد نیاز برای انجام میکرو ابرو اشاره خواهیم کرد که آشنایی با آنها بسیار کارساز خواهد بود.

یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز برای شروع سوزن سرکج است. کارایی این سوزن به این صورت است که خطوط باریکی روی پوست ایجاد می‌کند و جوهر داخل دستگاه به وسیله این سوزن وارد پوست می‌شود. باید در این کار به این نکته توجه داشت که سوزن نباید به حالت ضربه‌ای وارد پوست گردد باید روی پوست کشیده شود.

از دیگر ابزار رشته میکروبلیدینگ، باید به قلم دستی نقره‌ای اشاره کنیم. با استفاده از این وسیله فرد دستگاه را در دست گرفته و خطوط تاتو را بر روی پوست می‌کشد. پس باید بگوییم میکرو یک روش نیمه دائمی است که به صورت دستی انجام می‌شود. به همین دلیل نیاز به استفاده از قلم وجود دارد. بهتر است این نکته را نیز در نظر داشته باشید، که قلم میکروبلیدینگ وزن سنگینی دارد، از این رو در دست فرد ارتعاش نخواهد داشت.

قلمی که تیغه جانبی بر روی آن قرار می‌گیرد نیز، از دیگر ابزار میکرو ابرو به شمار می‌رود. کاربرد آن هاشور زدن ابرو است. این نوع قلم روی قلم اصلی قرار می‌گیرد و تنها در مواردی که فرد ابروهای کمی دارد می‌توان از آن استفاده کرد. به این صورت که افرادی که ابروهای کم پشتی دارند به وسیله این دستگاه ابروهای زیبا و پُرتری خواهند داشت.

درآمد در رشته میکرو چقدر است؟

رشته میکروبلیدینگ مانند دیگر حرفه‌های آرایشگری بسته به میزان درخواست و محبوبیت، درآمدزا خواهد بود. همانطور که می‌دانید همه افراد به دنبال زیبایی هستند. همچنین تاثیر ابروهای خوش‌حالت در زیبای باعث شده است که میکروبلیدینگ محبوبیت زیادی در بین افراد به دست آورد. کسانی که تمایل به این حرفه دارند می‌توانند با گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی، به خوبی در این حوزه کسب درآمد نمایند.

افراد پس از گذراندن دوره‌های آموزش تخصصی رشته میکروبلیدینگ، می‌توانند دانش خود را به صورت حرفه‌ای در اختیار مشتریان قرار دهند. همچنین امکان دارد در آینده تکنیک‌های بیشتری نیز ابداع گردد که به صورت نیمه دائمی زیبایی را برای مشتری خود ایجاد کنند. برای این امر تنها کافی است یک آموزشگاه‌ها تخصصی را پیدا کرده و ثبت‌نام کنند.

آنچه مسلم است، بالا بودن درآمد میکرو ابرو است که امروزه موفق شده توجه کارآموزان زیادی را به خود جلب کند. اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که هر اندازه که در این زمینه مهارت‌ها به روز باشد و کارها با جزئیات بیشتری انجام شود، مشتری بیشتری نیز جذب خواهد شد. نهایتا نیز درآمد افزایش پیدا خواهد کرد. پس افرادی که تمایل دارند وارد این بازار کار شوند، باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا بتوانند بهترین آموزش‌ها را برای انجام میکرو ابرو بگذرانند و به یک میکروبلیدینگ کار حرفه‌ای و متخصص تبدیل شوند.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *