سایت در دست طراحی مجدد است

پاک کردن تتو قدیمی و قرمز

جلسات

برای اینکه بدانید ریموو تاتو چگونه انجام میشود با کلیک در همین جا به مقاله مربوطه در این سایت مراجعه کنید 

 

برای دانستن کلیه مطالب در رابطه با پاک کردن تتو و ریمو ابرو و بدن با کلیک در این لینک به مقاله خوبی که در این سایت تهیه نموده ایم مراجعه نمایید . 

تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک کردن تتوهای قرمز و قدیمی بستگی به نوع تتو دارد. پاک کردن یا ریموو تتو در مجموعه حرفه ای پردیسان بدون هیچ نوع آسیب رسانی به پوست انجام میشود و متخصصین فعال در این زمینه، برای ریموو تتو از بی حسی موضعی استفاده میکنند. به طور معمول این کار 30 دقیقه زمان میبرد و مواد اولیه که برای پاک کردن تتو استفاده میشوند از بهترین برندهای روز دنیا ( فریمووال ، iwiو..) میباشند.

تیم متخصص گرند مستر خانم الهام اعتمادی شامل مشاورانی میباشد که در زمینه خدمات، مشاوره تخصصی ارائه میدهند. برای دریافت مشاوره میتوانید به صورت حضوری به یکی از  شعب تخصصی ما مراجعه کنید یا به صورت آنلاین با مشاوران حرفه ای ما صحبت کنید.

تیم تخصصی و حرفه ای الهام اعتمادی  اعتقاد بر انجام اصولی خدمات آرایش دائم دارد و یکی از فرآیندهای مهم در این زمینه دریافت مشاوره تخصصی میباشد. مشتریان عزیز باید از خدماتی که میخواهند دریافت کنند، اطلاعات دقیقی داشته باشند. تیم حرفه ای مشاوران ما در این زمینه به عزیزان کمک میکند و شما میتوانید پس از ارسال عکس به مشاوران ما، از خدماتی که میتوانیم به شما ارائه دهیم، مطلع شوید تا در نهایت با توجه به شرایطتان بهترین و مناسبترین تکنیک را انتخاب کنید. مشاوره در مراکز تخصصی ما به صورت حضوری و انلاین انجام میشود. برای مشاوره حضوری میتوانید به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید یا به صورت آنلاین مشاوره کامل را از مشاوران خبره مجموعه تخصصی الهام اعتمادی دریافت کنید.

پاک کردن و ریموو تتو زیبا
الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

برای مشاوره و دریافت خدمات ابرو و پاک کردن تاتو و ریمو و ریموو ابرو در هر شهری در منوی سالن های خدمات دهنده فیبروز کار را جستجو نمایید 

انواع روش‌های پاک کردن تتو

پاک کردن یک جلسه‌ای
پاک کردن تتو به طور معمول کار دشواری است ولی امروزه به دلیل پیشرفت مواد و تجهیزات، بسیاری از تتوها را میتوان در یک جلسه پاک کرد
پاک کردن چند جلسه‌ای
برخی از تاتوها به پاک کردن چندجلسه ای نیاز دارند و باید تا زمان ریموو کامل تتو به مرکز زیبایی و درمانی مراجعه کنید تا به نتیجه برسید.
پاک کردن با مواد رجووی
پاک کردن با مواد رجووی یکی از رایج ترین روش های ریموو یا پاک کردن تاتوهای صورت میباشد زیرا اسیدی نیست و دارای ساختار مولکولی اکسیدهای فلزی است.
پاک کردن با مواد کالرلیفت
پاک کردن با مواد کالرلیفت یکی از بهترین روش های از بین بردن رنگ دانه های تاتو در ابرو میباشد که هیچگونه عوارضی ندارد و مورد تایید است.
پاک کردن با مواد فی ریمووال
پاک کردن با مواد فی ریمووال جزو اولین تکنیک های از بین بردن و پاک کردن تاتو است که برای تمامی نواحی صورت و بدن قابل استفاده است.
پاک کردن با مواد wi
پاک کردن با مواد دبلیو آی برای از بین بردن تاتوهای قدیمی یا تازه امکانپذیر است، انتخاب مواد تاتو بستگی به مدت زمان تاتو و نوع پوست دارد.
Previous slide
Next slide

تازه‌ترین مقالات پاک کردن و ریموو تتو

معرفی آکادمی فی ایران

آکادمی فی ایران هر متخصصی را در حوزه آرایش دائم و فیبروز مورد حمایت قرار می دهد و به اعضا خدمات بسیار ویژه ای می دهد که اکثرا با نظر اعضا پایه گذاری شده است .

ادامه مطلب »

سوال های معمول میکروبلیدینگ

سوالات معمولی که هر کسی راجع به میکروبلیدینگ ممکن است بپرسد در این مقاله مطرح شده است . بررسی ها نشان می دهد بسیاری از مراجعین قبل یا بعد از انجام کار میکروبلیدینگ و فیبروز یا آرایش دایم این سوالات را پرسیده یا در اینترنت جستجو کرده اند .

ادامه مطلب »
میکروبلیدینگ در کانادا پرچم داخل سالن

مهاجرت با شغل میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ در کانادا، کد اختصاصی در طبقه بندی مشاغل ملی کانادا (NOC) ندارد و زیرمجموعه مشاغل مراقبت از زیبایی در نظر گرفته می‌شود که کد آن NOC 6563 است. همانطور که احتمالا در جریان هستید، مشاغل در کانادا دارای کدهای منحصر به فرد و اختصاصی خودشان هستند تا شرح وظایف آن‌ها و مهارت‌ها و توانایی‌هایی که نیاز دارند، کاملا از یکدیگر تفکیک شوند.

ادامه مطلب »
بهترین مرکز سالن خدمات میکروبلیدینگ مشهد و فیبروز مورد تایید آکادمی فی

میکروبلیدینگ مشهد ، بهترین مرکز میکروبلیدینگ مشهد

در این مقاله از سایت آکادمی فی ایران به معرفی بهترین مراکز و سالن های خدمات میکروبلیدینگ مشهد میپردازیم. خدمات تخصصی میکروبلیدینگ را با نام هایی چون خدمات میکروبلیدینگ ابرو ، فیبروز ابرو ، میکروبلدینگ ، هاشور ابرو یا حتی میکروبلیدینگ فیبروز هم می شناسند. اگر قصد شما فقط آموزش میکروبلیدینگ است بهتر است به صفحه “دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو ” در این سایت مراجعه کنید. در این صفحه مشخصات چند تا از بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو مشهد را بدست خواهید آورد.

ادامه مطلب »

بهترین متخصصین ریموو

عکس دکتر الهام اعتمادی مدرک آکادمی فیبروز

master

الهام اعتمادی

دکتر الهام اعتمادی

master

آرامش هنرمند

دکتر الهام اعتمادی

master

رزرو

دکتر الهام اعتمادی

master

رزرو

دکتر الهام اعتمادی

master

رزرو

دکتر الهام اعتمادی

master

رزرو