سایت در دست طراحی مجدد است

پاک کردن و ریموو تتو مورد تایید آکادمی فیبروز مشهد

همه چیز درباره پاک کردن  و ریموو تاتو

امروزه بسیاری از افرادی که از تاتوی ابرو و یا بدن خود ناراضی هستند و یا از آن خسته شده‌اند، اقدام به پاک کردن و ریموو تاتو می‌کنند. این عمل به روش‌ها و تکنیک‌های مختلف انجام می‌شود، که برخی دارای مضرات فراوانی است. در ادامه این مطلب از آکادمی فی انواع روش‌های ریموو تاتو را شرح می‌دهیم.

پاک کردن و ریموو تتو

انواع روش‌های پاک کردن و ریموو تاتو

تعداد جلسات مورد نیاز برای پاک کردن تتوهای قرمز و قدیمی بستگی به نوع تتو دارد. پاک کردن و ریموو تاتو در مجموعه حرفه‌ای آکادمی فی بدون هیچ نوع آسیب رسانی به پوست انجام می‌شود؛ و متخصصین فعال در این زمینه، برای ریموو تاتو از بی حسی موضعی، و مواد با بالاترین کیفیت و استاندارد استفاده می‌کنند. به طور معمول این کار 30 دقیقه زمان می‌برد و مواد اولیه که برای پاک کردن و ریموو تاتو استفاده می‌شوند از بهترین برندهای روز دنیا می‌باشند.

·       پاک کردن و ریموو تاتو با محلول

یک روش پاك كردن تاتو ابرو، استفاده از محلول ریموور یا اسید میوه است. این محلول به صورت آماده از بازار و فروشگاه‌های معتبر قابل خریداری است . روش ریموو با محلول برای زمانی مناسب است که فرد بخواهید تمام یا قسمتی از تاتوی خود را پاک کند.

در صورتی که تاتوی شخص خیلی قدیمی و یا پررنگ باشد، بعد از پاك كردن تاتو ابرو با محلول ریموور، قسمت‌هایی از ابرو خاکستری رنگ می‌شود. البته می‌توانید در ترمیم‌های بعدی تاتو با استفاده از رنگدانه‌سازی، قسمت‌های خاکستری رنگ ابرو را پوشش دهید.

·       ریموو تاتو به روش ساکشن

دومین روش پاک کردن و ریموو تاتو ابرو با ریموور، ساکشن نام دارد. روش ساکشن برای زمانی مناسب است که در حین تاتو، تاتوکار خطی اشتباه بکشد، یا در همان لحظه مشتری از تاتو رضایت نداشته باشد. در این حالت، با استفاده از محلول ساکشن می‌توانید تاتو را به‌طور کامل پاک کنید.

این محلول را بر خلاف محلول اسیدی، نمی‌توانید به طور آماده از بازار تهیه کنید. اما خودتان می‌توانید آن را به راحتی درست کنید. تنها کافی‌ست دو قطره لیدوکائین را با مقداری آب مقطر مخلوط کرده، سپس می‌توانید به مقدار مورد نیاز برای ریموو تاتو از آن استفاده کنید.

دقت کنید که این محلول بسیار خطرناک و مضر است، و اگر فردی که از آن استفاده می‌کند تخصص کافی نداشته باشد، و یا هنگام پاک کردن تاتو ابرو دقت کافی را نداشته باشد، احتمال گود کردن، زخم و یا ایجاد گوشت اضافه در آن ناحیه بسیار زیاد است.

·       پاک کردن یک جلسه‌ای

پاک کردن تتو به طور معمول کار دشواری است ولی امروزه به دلیل پیشرفت مواد و تجهیزات، بسیاری از تتوها را می‌توان در یک جلسه پاک کرد.

·       پاک کردن چند جلسه‌ای

برخی از تاتوها به پاک کردن چندجلسه ای نیاز دارند و باید تا زمان ریموو کامل تتو به مرکز زیبایی و درمانی مراجعه کنید تا تاتو به طور کامل و تمیز پاک شود.

·       پاک کردن با مواد رجووی

پاک کردن با مواد رجووی یکی از رایج‌ترین روش‌های پاک کردن و ریموو تاتو صورت می‌باشد، زیرا اسیدی نیست و دارای ساختار مولکولی اکسیدهای فلزی است.

·       پاک کردن با مواد کالرلیفت

پاک کردن با مواد کالرلیفت یکی از بهترین روش‌های ریموو رنگدانه‌های تاتو در ابرو می‌باشد که هیچگونه عوارضی ندارد و بسیاری از متخصصین آن را تایید می‌کنند.

·       پاک کردن با مواد دبلیو آی

از مزایای پاک کردن تاتو با مواد دبلیو آی این است که هم بر روی تاتوهای قدیمی و هم تاتوهای تازه می‌توان از آن استفاده کرد. انتخاب مواد ریموو بستگی به عمر تاتو و نوع پوست دارد.

مراحل پاک کردن تاتو ابرو با ریموور

 1. در اولین مرحله ریموو تاتو، متخصص ابتدا ابروها را از هر نوع مواد آرایشی و کرم پاک می‌کند.
 2. پس از پاکسازی کامل پوست، با استفاده از پنبه مواد بی‌حسی را روی ناحیه اعمال کرده، و منتظر می‌ماند تا بی‌حسی به طور کامل جذب شود.
 3. وقتی مواد بی‌حسی به نتیجه کامل رسید، متخصص پوست را توسط سوزن مناسب به عمق 1.5 میلی‌متر به طور ضربه‌ای خراش می‌دهد.
 4. سپس با استفاده از یک گوش پاک‌کن مواد ریموو ابرو را روی پوست می‌مالد و بعد از گذشت زمان کافی، پوست را تمیز می‌کند.
 5. در مرحله بعد، متخصص عمق سوزن را روی ۱ میلی‌متر تنظیم می‌کند، و با مواد توسط گوش پاک‌کن روی پوست می‌مالد. حال سوزن را به شکل چرخشی روی آن حرکت می‌دهد. بعد از 5 دقیقه،مواد را از روی پوست پاک می‌کند.
 6. در آخر، با سوزن به عمق ۰.۵ میلی‌متری خون را پاک، و مرحله قبل را دوباره تکرار می‌کند.

توجه کنید، در صورتی که متخصص شما باتجربه باشد، در هیچکدام از مراحل بالا هیچگونه آسیبی به بافت پوست شما نخواهد رسید.

میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو در آکادمی فی

خطرات پاک کردن و ریموو تاتو

زمانی که پاک کردن و ریموو تاتو ابرو با هر یک از روش‌هایی که گفتیم انجام شود، پوست در خطر احتمالی آلرژی و یا عفونت قرار می‌گیرد و زخم دارد.

مثلا در روش‌هایی مانند پاك كردن تاتو با سير، دکلره، سرکه و یا پاك كردن تاتو ابرو در منزل احتمال اینکه زخم‌ها عمیق‌تر باشند و برای همیشه جایشان روی پوست شما باقی بماند، بسیار بالاست.

در پاک کردن و ریموو تاتو ابرو با روش‌های غیر اصولی یا به صورت غیرحرفه‌ای، ممکن است رنگدانه‌ها کامل محو نشوند و جای تاتو به صورت سایه باقی بماند. هر چه رنگ‌های به‌کار رفته در تاتو ابرو حرفه‌ای‌تر باشد، پاك كردن تاتو ابرو در منزل سخت‌تر و عملا ناممکن است.

بنابراین برای اینکه بهترین نتیجه از ریموو تاتو را بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم مراقبت‌های قبل و بعد از آن را رعایت کنید؛ این موارد به شرح زیر می‌باشند.

مراقبت‌های قبل از پاک کردن و ریموو تاتو

 • روز قبل حمام تشریف ببرید.
 • در روز انجام ریموو تاتو، هیچگونه آرایشی بر پوست خود نداشته باشید.
 • از حداقل 2 هفته قبل، بوتاکس انجام ندهید.
 • رنگ ابرو حداقل یک هفته قبل استفاده شود.

مراقبت‌های بعد از پاک کردن و ریموو تاتو

 • کراست زخم ایجاد شده را به هیچ وجه دست کاری نکنید.
 • تا ده روز از آرایش کردن در محل ریموو تاتو خودداری کنید.
 • رسیدم هر نوع بخار داغ به محل ریموو، برای جای زخم مضر است.
 • با صورت روی بالش نخوابید، تا زخم به بالش نچسبیده. و محل ریموو تاتو را آلوده نکند.
 • تا ده روز از قرار گرفتن در برابر اشعه خورشید دوری کنید.
 • در طول دوره درمان استخر، سونا جکوزی، لیزر، ورزش و کار سنگین انجام نداده و دست آلوده را به محل ریموو تماس ندهید.
 • در 48 ساعت اول با دستمال مرطوب آنتی باکتریال هر دو ساعت محل ریموو را ضد عفونی کنید.
 • محل ریموو تا 72 ساعت دور از رطوبت و آب و حمام نگهداری شود.
 • از روز چهارم، کرم ترمیم کننده تا جلسه بعدی ریموو روزی سه بار استفاده شود.

برای بهتر شدن حال عمومی نیز داروهای زیر را توصیه می‌کنیم:

 • قرص آناهیل به مدت 5 روزی، هر 12 ساعت یک بار
 • کپسول سفالکسین هر شش ساعت، یک عدد به مدت 5 روز
 • قرص سیتریزین هر 12 ساعت یک عدد، به مدت دو روز

سخن پایانی

تیم متخصص گرند مستر آکادمی فی با مدیریت خانم الهام اعتمادی، شامل مشاورانی می‌باشد که در زمینه تاتو صورت، خدمات و مشاوره تخصصی ارائه می‌دهند. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر درباره پاک کردن و ریموو تاتو می‌توانید از طریق شماره‌های تماس آکادمی در ارتباط باشید.

فراموش نکنید که تجربیات و نظرات خود را درباره ریموو تاتو صورت و بدن در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *