سایت در دست طراحی مجدد است

عکس میکروپیگمنتیشن و شیدینگ در حال انجام

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ چیست؟

فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ

 2 شیوه از زیباسازی نیمه دائمی ابروها است که این روزها مورد محبوبیت بسیاری در میان خانم‌ها پیدا کرده؛ که همکاران ما در آکادمی فی این خدمات را با جدیدترین تکنیک‌ها به طور استاندارد، در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند. در این مطلب از بلاگ آموزشی آکادمی فی، به شرح 3 فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ می‌پردازیم.

فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ

فیبروز یعنی چی؟

واژه فیبروز از 2 بخش فی (Phi) و بروز (Brows) به معنای ابرو تشکیل شده است. کلمه فی در لغت به معنای نسبت طلایی می‌باشد.  در عمل نیز روش فیبروز ابرو بر مبنای زیباسازی ابروها بر اساس تعیین اجزای دقیق صورت و انتخاب بهترین فرم ابرو برای چهره شخص است.

 

روش انجام فیبروز ابرو

فیبروز ابرو که یکی از زیرمجموعه‌های میکروبلیدینگ ابرو می‌باشد، یک روش نیمه دائمی برای فرم دهی به ابروهاست. در این روش از سوزن‌های یکبار مصرف (و نه دستگاه) استفاده و به طور دستی انجام می‌شود. در واقع در این روش با ایجاد هاشور و سایه در میان ابرو، نواقص آن را برطرف می‌کنیم.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ ابرو در واقع روش پیشرفته تتوهای سنتی در زیباسازی ابرو است؛ در این روش نواحی خالی و ناقص ابروها با کاشت یا تتوی رنگ بر پوست، به طور طبیعی پر می‌شود.

روش انجام میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ روشی است که در آن با استفاده از تیغ یا همان «بلید» خطوطی را روی پوست ایجاد می‌کنند. در این روش با استفاده از تیغ پوست را برش داده و رنگدانه‌ها را در لایه‌های زیرین پوست قرار می‌دهند. در میکروبلیدینگ ابرو انتقال رنگ نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است؛ چون مقدار بیشتری از رنگ در این روش در لایه‌های زیرین پوست قرار می‌گیرد.

 

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد
فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ هر دو از روش‌های زیباسازی ابروها می‌باشند. هر دو روش فیبروز و میکروبلیدینگ به صورت دستی انجام می‌شود و نه دستگاه؛ هر دوی اینها به صورت نیمه دائمی است، و شما باید مرتبا (بسته به نظر تکنسین) برای تمدید به کلینیک مراجعه کنید.

همانند میکروبلیدینگ، در روش فیبروز ابرو نیز، برای پوست‌های چرب‌تر ماندگاری رنگدانه‌ها به مراتب کمتر است. به علاوه اینکه تعریق و قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید نیز می‌تواند ماندگاری فیبروز را کمتر کند. پس به طور کلی شستشو و استفاده از کرم‌های مناسب، از مهم‌ترین اقدامات بعد از فیبروز محسوب می‌شوند.

اما با وجود شباهت‌هایی که دارند، 3 فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ که مورد پرسش بسیاری از مراجعه کنندگان می‌باشد را، اینجا برای شما شرح داده‌ایم.

1.     ریشه و بنیان گذاران فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ

فیبروز توسط یک آکادمی معتبر و سرشناس زیبایی و بر اساس استانداردهای کاملی عملی طراحی شده است؛ در حالی که میکروبلیدینگ جنبه عمومی بیشتری دارد و در مناطق مختلف، به صورت‌های متفاوت انجام می‌شود.

2.     شیوه انجام کار فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ

هر دو روش به صورت دستی انجام می‌شوند؛ اما فیبروز از استانداردهای مشخصی برخوردار است. البته میکروبلیدینگ نیز بر اساس اصول و قواعد صورت می‌گیرد؛ اما در نهایت، دست تکنسین در آن بازتر است.

3.     سوزن و رنگدانه‌های مورد استفاده

از طرفی دیگر، سوزن‌ها و رنگدانه‌هایی که در فیبروز استفاده می‌شوند؛ می‌توانند بسیار باکیفیت‌تر از نمونه‌های به کار رفته در میکروبیلدینگ باشند.
در نهایت موضوعی که بسیار حائز اهمیت است این است که فیبروز ابرو و یا میکروبلیدینگ را در مراکز معتبر که از مواد اصل و باکیفیت استفاده می‌کنند، انجام دهید؛ چراکه ممکن است با ایجاد آلرژی و یا عفونت‌های احتمالی روبه‌رو شوید، اما مراجعه به کلینیک‌های مطمئن، مانند سالن‌های آکادمی فی مشهد این احتمال را تقریبا به صفر می رساند.

مراقبت بعد از فیبروز و میکروبلیدینگ ابرو

به طور کلی بعد از انجام این عمل، به مراقبت خاصی نیاز ندارید، فقط باید به یاد داشته باشید که قبل از انجام فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ، از نبود هرگونه زخم‌های آکنه‌ای، جوش و یا اگزما اطمینان حاصل کنید؛ و در صورت وجود هر یک از اینها با مراجعه به پزشک و مصرف کرم‌های مخصوص از یک هفته قبل، مشکل را برطرف کنید.
همچنین تاکید می‌شود که از یک ماه قبل از انجام فیبروز، نبای از بوتاکس استفاده شود.

ممکن است تا یک هفته بعد از انجام این ترمیم‌ها، در ناحیه ابروها احساس درد داشته باشید که کاملا طبیعی است. همچنین زخم‌هایی نیز در اطراف ابروهای شما ایجاد می‌شوند که با شرکت در جلسه ترمیم، برطرف خواهند شد.

انجام فیبروز ابرو و یا مبکروبلیدینگ برای افراد دارای پوست چرب و حساس پیشنهاد نمی‌شود. همچنین انجام فیبروز ابرو در حین بارداری منعی ندارد، اما امکان دارد که مراجعه کننده درد بیشتری را حس کند.

سخن پایانی

تحقیقات نشان داده که مهم‌ترین قسمت چهره برای زیباتر نشان دادن آن، ابروهاست. بنابراین اگر ابروهای کم پشتی دارید که نیاز به تقویت دارند، حتما برای انجام فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ اقدام کنید.
در این مطلب از بلاگ آکادمی فی مشهد به شما نیز نظرات خود را راجع به فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ با ما به اشتراک بگذارید.

الهام اعتمادی مربی فیبروز مشهد

فیبروز مشهد و میکروبلیدینگ

الهام اعتمادی 09157005011

 آدرس :    مشهد ؛ حاشیه ملک آباد سر بزرگمهر ؛ جنب باشگاه آفرید 

سالن تخصصی ابرو پردیسان 

 تنها سالن مخصوص فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ و هاشور ابرو و خدمات آرایش دایم خط چشم و لب در مشهد 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز شیراز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

مرکز

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز تهران و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز کرمان و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

سالن       

 

آرایشکر آکادمی فی

فیبروز اهواز و میکروبلیدینگ

09 بزودی

 آدرس :    

 

 

سالن       

 

لوگو آکادمی فیبروز مشهد سیاه و سفید
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *